Як оформити листівку на ювілей. оформити привітання на папері.

Урочиста подія - це чергова можливість проявити фантазію і здивувати своїх рідних чи знайомих. Ювілей - один з таких свят. Додайте трохи оригінальності і оформите листівку індивідуально для іменинника.
Вам знадобиться
  • - готова листівка-основа без привітання всередині;
  • - кольоровий папір з металевим блиском;
  • - картон;
  • - привітання;
  • - ножиці, олівець, клей.
Інструкція
1
На картоні намалюйте олівцем цифри дати ювілею розміром приблизно 5 на 10 сантиметрів. Верх і низ цифр зробіть по можливості плоскими. Виріжте. Це ж намалюйте на папері з металевим блиском, виріжте і наклейте на картон.
2
Приклейте цифри на перший форзац листівки. Не обов'язково рівно, краще, якщо цифри будуть розташовуватися по діагоналі, одна нижче іншої або в будь-якому іншому положенні, яке вам сподобається.
3
На звичайній білому папері роздрукуйте привітання ювіляру або напишіть його від руки. Виріжте привітання і вклейте його в листівку.
4
На звороті «металевої» паперу намалюйте маленькі фігурки - зірочки, сердечка, можна навіть звіряток або предмети, пов'язані з роботою або захопленнями іменинника. Виріжте ці фігурки і приклейте їх врозкид навколо поздоровлення у листівці і біля дати ювілею.
5
За бажанням можете обклеїти куточки листівки тієї ж «металевої» папером. Тільки не потрібно робити їх занадто широкими, щоб листівка не виглядала безглуздою. На свій розсуд одну-дві фігурки можете приклеїти на передню сторону листівки, тільки не перестарайтеся з прикрасами.
Зверніть увагу
Особливу увагу варто приділити вибору листівки. Якщо ви збираєтеся доповнювати її своїми деталями прикраси, то вона повинна бути досить простий, щоб після оформлення вона не була химерною. Цифри і фігурки краще вирізати з паперу різних кольорів, але і буйного різнобарв'я теж створювати не потрібно. Оформіть все зі смаком, і вашу роботу оцінять по достоїнству.
Корисна порада
Щоб листівка виглядала акуратно, всі деталі з паперу потрібно вирізати гострими ножицями і строго по контуру. Спереду на листівку можна приклеїти і інші декоративні деталі, наприклад, бісер різної форми. Тоді потрібно спеціальний клей, щоб листівка не "розсипалася».