Як написати гарне резюме. в Який програмі можна зробити красиве резюме.

Резюме - це документ, який містить опис професійного шляху здобувача. Для людини дуже важливо створити позитивну думку майбутнього керівника про власну персону, саме тому необхідно грамотно і красиво оформити резюме.
Інструкція
1
В першу чергу, ви повинні представитися. Для цього напишіть своє ім'я та прізвище. Виділіть їх жирним курсивом. Зауважте, що по батькові писати зовсім необов'язково.
2
Вкажіть координати, за якими вас легко можна знайти. Тут не потрібно вписувати адресу, адже ви не запрошуєте роботодавців до себе в гості. Обмежтеся номером стільникового телефону і адресою електронної пошти.
3
Вкажіть посаду, на яку ви претендуєте. Краще вписати ту, яку пропонує роботодавець. Наприклад, якщо відкрита вакансія бухгалтера, не вписується «економіст».
4
В резюме впишіть і цілі, яких ви хочете досягти при роботі на даній посаді. Наприклад, розвинути новий напрям компанії з виробництва та продажу обладнання.
5
Потім вкажіть отримане вами освіту. Тут впишіть назву навчального закладу, факультет, спеціальність, рік вступу та закінчення. Якщо ви закінчили вуз із відзнакою, напишіть про це в резюме.
6
В тому випадку, якщо ви проходили якісь курси або семінари з вакантної посади, вкажіть їх. І навпаки, якщо вони не знадобляться у майбутній роботі, - опустіть дану інформацію.
7
Далі напишіть про досвід роботи. Спочатку вкажіть посаду, потім найменування та адресу організації. Поставте дату початку і закінчення роботи. Стисло перерахуйте посадові обов'язки і досягнення.
8
В пункті «Професійні навички» перерахуйте те, що ви вмієте. Наприклад, не варто писати такі фрази, як «ПК в процесі вивчення». Якщо ви перераховуєте комп'ютерні навички, вкажіть і ті програми, які ви знаєте. Якщо ви маєте водійські права - впишіть категорії. Якщо ви маєте будь-які нагороди за професійну діяльність, перерахуйте і їх, але тут варто вказати одну-дві найважливіших.
9
Далі повідомте особисті відомості та хобі. Можете вказати сімейний стан, дату народження дітей і т.п. Напишіть про тих захопленнях, які пов'язані з інтелектуальними знаннями або роботою в команді.