Як створити ідеальну сім'ю.

Щоб створити ідеальну сім'ю, однієї любові буде недостатньо - це будівля, в будівництві якого беруть участь обидва партнери, яким потрібно багато терпіння і бажання чути і розуміти один одного. І чоловік, і дружина повинні усвідомлювати свою відповідальність, особливо після того, як у сім'ї з'являться діти.
Інструкція
1
Сімейні узи - добровільний союз. Слід прагнути до того, щоб цей союз не став для вас важким тягарем. Будуйте свої взаємини на взаємній довірі і вчіться знаходити компроміси. Не ставте один одному заздалегідь нездійсненних умов, не робіть з кожної дрібниці трагедію, виділяйте і цінуєте головне - вашу любов, довіра, бажання бути разом.
2
Розділяйте ваші обов'язки, не підраховуйте, хто з вас вніс велику лепту в благополуччя сім'ї або у виховання дітей. Ви повинні розуміти, що робите одну спільну справу, і ваша сім'я, ваш будинок, ваші діти - це ваша спільна заслуга. Ви не тільки коханці - ви соратники, які завжди готові прийти на допомогу один одному.
3
Залишаєте собі і своєму чоловікові особистий простір, давайте можливість побути одному. У цьому немає нічого страшного, і це не є ознакою охолодження почуттів. Бажання побути одному або провести час з близьким другом, подругою притаманне багатьом людям, не варто обмежувати їх у цьому.
4
Не позбавляйте дітей задоволення побути з вами - прийміть їх у своє життя - присвячуйте їм свій вільний час, беріть з собою в поїздки, на відпочинок. Таке спільне проведення часу буквально цементує сім'ю. Під час спільного відпочинку і вам, і вашим дітям буде приємно і корисно виконувати ті традиційні ролі, які батьки відіграють у житті і вихованні дітей. Кожна така поїздка - джерело спогадів і найяскравіших вражень. Не позбавляйте себе задоволення.
5
Не привертайте батьків до вирішення сімейних проблем і не дозволяйте їм приймати рішення замість вас. Ви обоє - дорослі люди, цілком здатні взяти на себе відповідальність і самостійно забезпечити себе. Тільки ви двоє повинні вирішувати всі питання, які стосуються вашої родини.
6
Розмовляйте один з одним, висловлюйте свої претензії, домовляйтеся. Вчіться слухати один одного, реагувати на слова і намагатися враховувати побажання дружина. Чи не збираєте претензії і образи, не мовчіть і не дуйте - домовляйтеся, приходячи до розуміння і спільного рішення.
7
Ідеальна сім'я - щоденний творчу працю двох люблячих людей. Це складна і копітка робота, але її результатом стане спокійна, доброзичлива, наповнена любов'ю і довірою атмосфера у вашому будинку, впевненість один в одному і в своєму майбутньому.