Як відновити карту пам'яті після форматування.

Випадкове форматування зовнішніх накопичувачів - досить часте явище. У таких випадках не слід виконувати непотрібних дій, а необхідно якнайшвидше приступити до відновлення важливих файлів.
Вам знадобиться
  • - карт-рідер;
  • - фотокамера або телефон.
Інструкція
1
Роботу з картою пам'яті найкраще здійснювати через карт-рідер. Ви також можете використовувати як перехідника мобільний телефон або фотоапарат, але ці пристрої не завжди можуть забезпечити прямий доступ до потрібної інформації. Підключіть карту пам'яті до комп'ютера за допомогою вибраного обладнання.
2
Встановіть програму Easy Recovery. Відкрийте цю утиліту і перейдіть в меню File Recovery (Відновлення файлів). Знайдіть і відкрийте підменю Format Recovery (Відновлення після форматування).
3
У лівому меню робочого вікна виберіть потрібний накопичувач. Краще заздалегідь з'ясуйте букву вашої флешки, використовуючи меню «Мій комп'ютер». Натисніть кнопку Next.
4
Вкажіть формат файлової системи карти пам'яті . Зверніть увагу на той факт, що потрібно вибрати формат, в якому флешка працювала до форматування. Натисніть кнопку Scan.
5
Програмі може знадобитися 20-30 хвилин для проведення аналізу картки пам'яті . Дочекайтеся завершення цього процесу. Вивчіть список файлів, які придатні для відновлення з даного накопичувача.
6
Виділіть галочками необхідні файли. Натисніть кнопку Save. Після запуску нового діалогового вікна вкажіть локальний диск і папку на ньому, куди будуть збережені виділені файли. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення роботи утиліти.
7
Якщо ви не маєте карт-рідером, скористайтеся програмою Magic Data Recovery. Вона відмінно підходить для відновлення інформації з карток пам'яті фотоапаратів та деяких мобільних телефонів.
8
Підключіть фотокамеру до USB-порту комп'ютера. Запустіть зазначену програму. Виберіть фірму-виробника фотоапарата. Натисніть кнопку «Сканувати». Дочекайтеся підготовки списку доступних файлів. Виконайте збереження потрібної інформації на один з локальних дисків комп'ютера.