Як залучити гроші по фен-шуй. отримати медичний поліс в Москві.

Філософія фен- шуй створювалася століттями. Вона включає в себе безліч течій, напрямків і законів. Щоб стати справжнім фахівцем у цьому древньому східному перебігу, потрібно витратити не один десяток життя. Але для деяких ритуалів, наприклад, залучення грошей і багатства у своє життя, досить знати і використовувати кілька правил. Не варто чекати, що гроші відразу хлинуть потоком у ваш будинок. Але віра у власну удачу акумулює потрібну енергію, яка і є в фен- шуй рушійною силою.
Інструкція
1
Накресліть план квартири і визначте, де знаходяться північ, південь і інші сторони світу. Сектор багатства знаходиться в південно-східній частині житла. Якщо в цій частині квартири або будинку знаходиться туалет або комора, не страшно. Візьміть яку-небудь одну кімнату, позначте в ній південно-східний сектор і починайте працювати з цим кутом.
2
Помістіть в сектор багатства живі квіти, картини зі квітучими пейзажами, вироби і статуетки з дерева. Найкращими кольорами для оформлення цього місця будуть зелений або синій. Слідкуйте за тим, щоб в секторі багатства не було рваних шпалер, зіпсованих речей і картин із зображенням пустелі або місячних кратерів.
3
Придбайте домашній фонтанчик і встановіть його в південно-східну частину будинку. Він не повинен бути обов'язково великим і дорогим. Найголовніше, щоб фонтан викликав у вас позитивні емоції, не дратував вас і нагадував про чистому і свіжому джерелі. Адже це символ джерела грошей і матеріального благополуччя по фен- шуй . Якщо немає можливості купити справжній фонтан, повісьте на стіну картину із зображенням водопаду або лісового ключа.
4
Посадіть грошове дерево і поставте горщик в потрібний сектор. Це дуже сильний символ фен- шуй . Грошовим деревом може бути будь кімнатна рослина з круглими товстими м'ясистим листям. Найчастіше як такого дерева використовують толстянку деревоподібну.
5
Облаштуйте правильно передпокій. Вона теж відіграє велику роль в превлеченіі грошей в будинок. Передпокій повинен бути світла і затишна. Позбавтеся від зайвих речей, мотлоху і сміття. Ні в якому разі не вішайте дзеркало навпроти вхідних дверей. Удача і сприятлива енергія будуть відбиватися від дзеркала і йти, не встигнувши увійти в будинок. Розташуйте в передпокої символи багатства і матеріального благополуччя. Це можуть бути монетки, вази з фруктами, невеликий акваріум із золотою рибкою або трипала жаба з монетою в роті.
Корисна порада
Крім правильного розташування символів багатства і матеріального благополуччя в домі, потрібно пам'ятати, що багатство приходить тільки до того, хто готовий його прийняти. Ставтеся до грошей з повагою і любов'ю. І вони дадуть відповідь вам взаємністю.
Ще недавно - у радянський час - було прийнято зберігати гроші вдома, в секретному місці. Однак сьогодні навіть звичайні люди, недосвідчені у фінансових питаннях, мають можливість з набагато більшою вигодою розміщувати свої гроші в банках або інвестувати їх у бізнес-оборот.

Будинки, в кубушці

Цей старий дідівський метод при всій його ненадійності на сьогодні все ще застосовується багатьма людьми, які не хочуть категорично нікому довіряти свої фінанси. Ненадійний він тому, що квартирні крадіжки в нашій країні - явище, на жаль, нерідке. Крім того, зберігати гроші вдома просто невигідно: вони лежать «мертвим вантажем» - не працюють, не беруть участь ні в яких бізнес-процесах, і тим самим їх число не приростає.
« Під матрацом »у господаря грошей не уникнути знецінення за рахунок безперервної інфляції, яка спостерігається з року в рік майже у всіх країнах світу. Тому зберігання грошей вдома - справа абсолютно невигідне.

Банківські вклади

Самий простий, надійний і очевидний спосіб зберігати свої гроші в цілості й схоронності, і при цьому почасти навіть примножити їх - банківські вклади. Зрозуміло, завжди є ризик того, що банк прогорить, проте в реальності це відбувається далеко не кожен день. До того ж репутацію банку досить легко перевірити на основі наявної інформації в інтернеті, відгуків знайомих, друзів і т.д.
Сьогодні існують різні типи банківських вкладів. Найбільш зручні програми для накопичень - поповнюються вклади, коли до споконвічно вкладеної суми можна поступово додавати періодично нові порції грошових коштів.
Очевидна перевага розміщення грошей у банку в порівнянні з їх зберіганням будинку полягає в тому, що кредитно-фінансова установа нараховує відсотки до початкової суми вкладу. Якщо сума значна, таким способом можна відчутно заробити, не докладаючи ніяких особистих зусиль.

Вкласти гроші в бізнес

Цей спосіб поводження з грошима можна порадити лише тим людям, які підковані в питаннях інвестування і усвідомлюють існуючий ризик втратити свої гроші . Молодим бізнес-проектам постійно потрібні інвестори - люди або юридичні особи, які готові вкласти певну суму в розвиток стартапу, щоб потім отримувати відсоток з прибутку - дивіденди. Однак ніхто не може детально і точно передбачити, «вистрілить» чи конкретний новий проект або ж через місяць-другий безповоротно зникне з ринку, не витримавши конкуренції. Інвестуючи гроші в бізнес, можна швидко розбагатіти, а можна просто їх втратити. У той же час можлива прибуток від вкладень зазвичай значно перевищує дохід від будь-якого банківського вкладу - надійного, але не обіцяє швидкого приросту капіталу.