Як змінити дані на сайті.

Випадки, коли потрібно внести якусь правку в свій профіль, зустрічаються досить часто. Зміну імені, прізвища, віку, місця розташування користувача, його облікових даних - все це можна виконати за кілька хвилин і без особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер (телефон) з можливістю виходу в інтернет;
  • - реєстрація на сайті.
Інструкція
1
Зареєструвавшись на сайті , у разі потреби користувач в будь-який час може внести правку в розділ «Особисті дані», а також змінити свій логін або пароль. Тим більше що облікові записи, що використовуються для входу в свій аккаунт, рекомендується час від часу міняти в цілях власної безпеки користувача сайту. Ця процедура дозволить створити своєрідний захист профілю від зломщиків.
2
Практично всі правки виробляються з розділу "Налаштування". Зайдіть в нього і дійте за обставинами. Вибирайте потрібний пункт і виробляєте відповідні зміни.
3
Крім цього, для доказу, що саме ви є користувачем конкретного аккаунта, може знадобитися відповісти на контрольне запитання і вказати номер телефону, прив'язаного до сторінки. В цьому випадку на мобільний прийде sms з кодом з букв і цифр, який необхідно вказати в наступному вікні. І тільки після цього ви зможете ввести новий варіант пароля.
4
Аналогічно заміна логіна виробляється і в інших соціальних мережах, окрім «Вконтакте». Тут дана функція не передбачена, тому що в більшості випадків використовуваний для входу на сайт логін є частиною імені поштової скриньки. Тому тут як варіант можна використовувати можливість заміни адреси. Виберіть даний пункт в налаштуваннях і дочекайтеся листи з підтвердженням операції.
5
Для зміни пароля на головній сторінці сайту виберіть пункт «Забули пароль?». Пройдіть по посиланню і дотримуйтесь підказок системи. Як правило, для початку вам необхідно буде вказати свій логін або e-mail. Потім ввести код з картинки, ця процедура зустрічається досить часто.
6
Якщо ж в соцмережі потрібно змінити іншу інформацію, в своєму профілі зайдіть у розділ «Змінити настройки», а звідти в підрозділ «Особисті дані». На деяких сайтах інформацію про користувача можна виправити, якшо посилання з написом «Редагувати мою сторінку».
Після того як веб-дизайнер створить і помістить сайт на хостингу, багатьох власників таких сайтів ставить в тупик питання - як же додати туди що-небудь своє? Дійсно, не всі власники сайтів мають навички HTML-програмування, але будь-якого з них рано чи пізно буде потрібно щось поміняти на своєму сайті , додати інформацію або вставити картинки. Ця інструкція по установці шапки для сайту заснована на стандартному шаблоні Ucoz, все, що застосовно до нього, в 95 відсотках випадків можна застосувати і до будь-якого іншого сайту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, сайт
Інструкція
1
Перед створенням шапки, створіть картинку для шапки сайту, яка буде залежати тільки від вашої фантазії. Вам потрібно закачати картинку для вашої шапки на хостинг, при закачуванні не забудьте, що назва повинна бути англійською мовою або необхідно вибрати назву типу 1.jpeg, закачка робиться через будь файловий менеджер (наприклад FAR Manager).
2
Клацніть правою кнопкою миші по сторінці свого сайту в системі Ucoz. Виберіть «Загальні», далі «Панель управління». Введіть пароль. Після підтвердження правильності пароля, перейдіть в розділ «Дизайн» - «Управління шаблонами».
3
Знайдіть глобальний блок «Верхня частина сайту», знайдіть закачаний файл під назвою 1.jpeg. Якщо ви його не знайшли, вирушайте в «Панель управління» - «Управління дизайном» - «Таблиця стилів CSS». Тут і знайдете свій втрачений файл 1.jpeg.
4
Після того як ви знайдете шуканий файл, відшукайте посилання на файл, який встановлений стандартно на вашому сайті . Замініть посилання на цей стандартний файл, посиланням на свій файл (в даному випадку ето1.jpeg). Перевантажите сторінку і насолоджуйтеся нової шапкою вашого сайту!
5
За таким же принципом, ви можете замінювати будь фон сайту, блоки або весь стиль оформлення. Запам'ятайте! Вам потрібно тільки змінити посилання, не забуваючи зберігати лапки. Якщо з якихось причин у вас змінився номер телефону та електронної пошти, треба просто оновити інформацію у своєму «Особистому кабінеті».
6
Для цього зайдіть в «Особистий кабінет», використовуючи зареєстрований логін і пароль. Потім виберіть розділ під назвою "Налаштування". Введіть нову адресу своєї електронної пошти і номер телефону. Введіть свій поточний пароль і натисніть кнопку «Зберегти».