Як налаштувати супутникову антену "Експрес". Як зробити дзеркало на тарілку.

Все більше людей в даний час переходить на супутникове телебачення, т.к. у нього багато плюсів. Це висока якість зображення, велика різноманітність каналів, незалежність від операторів та ін. Але щоб ваша особиста антена " Експрес " транслювала канали у високій якості, необхідно правильно її налаштувати.
Вам знадобиться
  • - комплект супутникового обладнання;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Підберіть відповідне місце для супутникової антени. Враховуйте той факт, що вона дуже чутлива до навколишньої місцевості. Наприклад, дерево, що стоїть на шляху сигналу супутника, може повністю або частково «забити» прийом. Перешкоди на шляху сигналу потрібно постаратися усунути і тим самим зробити більше діагональ дзеркала (тарілки).
2
Коли всі дроти будуть підключені, приступайте до налаштування антени (пристрелити). Починається пристрелити з центральною голови. Вона повинна бути налаштована на Sirius. Виставите в ресівері частоти 11766, поляризацію «Н» і швидкість 27500. На ресівері знаходиться 2 смуги: червона, що означає сигнал з супутника і підключення тарілки, і жовта, що показує рівень сигналу з супутника. Якщо антена підключена правильно, рівень сигналу повинен показувати приблизно 40%.
3
Тепер перейдіть до самої тарілці, щоб налаштувати якість сигналу. Поверніть антену вгору і вліво до упору, а потім, у пошуках кращого рівня сигналу, повільно повертайте її до упору зліва направо, потім опустіть нижче. Продовжуйте ці дії до тих пір, поки сигнал не буде знайдений. Коли він буде спійманий, з'явиться жовта смуга. Якщо вдалося потрапити в супутник, вона покаже приблизно 21%. Закріпіть антену в цій позиції. Потім трохи опустіть її і акуратно поверніть вліво. Слідкуйте за змінами якості. Поверніть антену в початкове положення, якщо воно зменшилося. Потім трохи поверніть вправо (не забувайте стежити за рівнем сигналу) і точно так само піднімайте і опускайте антену вгору і вниз.
4
Сигнал повинен бути пійманий на 40%, однак і цього недостатньо, адже при такому показнику перегляд телепередач може бути обірваний через найменшого вітру або дощу. Тому проверніть конвертор за годинниковою стрілкою, а потім проти неї і простежте, в якій позиції збільшиться якість сигала. Якщо кріплення дозволяє, спробуйте спочатку наблизити конвертор до антени, а потім віддалити. Це також впливає, але довжина кронштейна для центрального конвертора звичайно підігнана по довжині. Нормальною якістю сигналу вважається 65-70%.