Як в Excel вставити таблицю.

Табличний процесор Microsoft Exсel підтримує можливість створення таблиць для управління пов'язаними даними та їх аналізу. Підтримуються можливості копіювання і вставки таблиць та їх частин з повним або частковим збереженням форматування.
Інструкція
1
При повному копіюванні таблиці з одного аркуша на інший клацніть правою кнопкою миші на перетині імен стовпців і номерів рядків. У випадаючому меню виберіть копіювати. Перейдіть на інший аркуш і вставте вміст буфера обміну таким же чином, вибираючи пункт «Вставити». Всі дані будуть вставлені в повній відповідності з оригіналом (формат, шрифт, ширина стовпця, висота рядка та ін.).
2
У тих випадках, коли копіюється не полная таблиця, або таблиць на аркуші декілька, виділіть потрібну частину. Для цього натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, протягніть контур на необхідну кількість осередків. Натисніть Ctrl + c, або виберіть в головному меню «Правка», «Копіювати». Це ж можна зробити за допомогою контекстного меню, використовуючи праву клавішу миші.
3
Встаньте курсором на ту комірку, починаючи з якої потрібно справити вставку. Це буде верхній лівий кут вставляемого фрагмента. Викличте контекстне меню клацанням правої кнопки миші. У разі, коли комірки потрібно просто вставити як є, виберіть «Вставити» (або Ctrl + v). Якщо ж потрібно вставити лише формули, зберегти ширину осередків, врахувати ще які-небудь настройки зразка, скористайтеся командою «Спеціальна вставка». Цей же сервіс дозволяє вставляти зв'язок між даними.
4
Якщо потрібно додати скопійовані дані до вже існуючої таблиці, то в контекстному меню виберіть «Додати скопійовані комірки». У діалоговому вікні уточніть, яким чином вставляти діапазон - із зсувом вправо або із зсувом вниз.
5
В головному меню програми знайдіть вкладку «Вставка». Натисніть тут на кнопку "Таблиця". Запуститься діалогове вікно створення об'єкта. Відзначте, чи потрібен заголовок, поставивши галочку навпроти «Таблиця із заголовками». Клікніть по значку входу в режим вибору осередків для вказівки місця розташування таблиці. Виділіть потрібні комірки. По закінченні клацніть по значку виходу з режиму виділення. У вибраному діапазоні з'явиться таблиця, що має заголовки типу «Столбец1», «Столбец2» і т.д.
6
Одночасно з виведенням нової таблиці запускається відповідний конструктор. Залежно від завдань виберіть потрібний сервіс. Можна створити зведену таблицю , видалити дублікати, перетворити виділені дані в діапазон. Для роботи із зовнішніми таблицями передбачено експорт, оновлення, можливість відкрити таблицю в браузері, розірвати зв'язок із зовнішньою таблицею.
7
Для зміни стилю нового об'єкта виберіть відповідний дизайн в поле «Стилі таблиць» конструктора. Правіше вкажіть потрібні параметри. Зокрема, відзначте, чи потрібна рядок заголовка, чи виводити рядок підсумків, що виділяти кольором: чергуються рядки або чергуються стовпці. Є можливість вказати для колірного виділення перший або останній стовпець.
8
Для сортування даних, наприклад, в першому стовпці натисніть значок трикутника навпроти заголовка, що відкриває меню додаткових функцій. Дані можна сортувати за спаданням, за зростанням, за кольором. Інші функції дозволяють застосовувати до них фільтри, здійснювати пошук інформації безпосередньо в цьому стовпці.
9
Для зміни заголовка стовпця виберіть його подвійним клацанням лівою кнопкою миші і введіть нову назву в рядку введення формул і даних. Після натискання клавіші Enter заголовок з'явиться в потрібному місці.