Як в Гуглі додати закладку. створити закладку в гугл хром.

Google Chrome - це браузер з безліччю корисних функцій. Закладки в цьому браузері створюються декількома способами. Найпростіший з них - це натиснути на значок «Зірочка», який можна знайти в адресному рядку з правого боку.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - інтернет;
  • - браузер Google Chrome.
Інструкція
1
Якщо ви скористалися значком у вигляді зірочки, адреса збереженої сторінки з'явиться у верхній частині вікна браузера на панелі закладок.
2
Якщо ви не знаходите панель закладок, значить, потрібно включити її відображення. Перейдіть у функції налаштувань браузера, знайдіть в цьому меню опції для закладок, тисніть строчку «Показувати панель закладок». Тут же можете просто натиснути на «Диспетчер закладок» і відразу перейти за потрібною адресою.
3
У браузері Google Chrome можна створити закладку , особливо не вникаючи в систему налаштувань. Просто натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + D. Збережіть проглядається сайт в обране за допомогою мишки. Натисніть на ліву клавішу і перетягніть URL з адресного рядка на панель закладок. Якщо натиснути по панелі з закладками правою клавішею миші, ви побачите меню. Вивчіть його функції - тут можна додати закладки, вибравши кнопку «Додати сторінку».
4
Збережені сайти можна відсортувати так, як вам зручно. В поле «Ім'я» зміните назву ресурсу. Якщо вас не влаштовує місце розташування закладок «за замовчуванням», виберіть інше, створивши тематичні папки. Впорядкуйте збережені закладки по тематиці сайтів.
5
Створіть в папці «Панель закладок» кілька підпапок. Перетягніть адресу сайту в нову, клацнувши по URL лівої клавішею миші, потім тягніть його в потрібну підпапку. Якщо збережений сайт виявився непотрібним - його легко видалити. Натисніть на адресу сайта правою клавішею миші, виделленное URL видаліть, скориставшись кнопкою на панелі інструментів «Видалити».
6
Спробуйте створити свої закладки в Google Chrome. Ви не заплутаєтеся в улюблених сайтах, а найпотрібніші будуть завжди під рукою. Закладки можна зберегти на ПК, перенести на флешку, користуватися і на роботі, і вдома.
7
Зверніть увагу на невелику утиліту Bookmarks Backup. Якщо встановити цю програму в системі, вона автоматично визначить використовувані вами браузери. У вікні Bookmarks Backup відзначте ті браузери, чиї закладки необхідно зберегти. Вкажіть шлях для збереження та зачекайте кілька секунд. Щоб скористатися збереженими закладками, достатньо скористатися пунктом Restore.