Як увійти в корпорацію.

Корпорація - це об'єднання юридичних осіб, до якого можуть входити ТОВ, ЗАТ або ВАТ. Метою об'єднання є взаємовигідне економічне співробітництво, засноване на взаємних інтересах організацій-партнерів.
Вам знадобиться
  • - протокол;
  • - договір;
  • - додаткову угоду;
  • - запис до реєстру.
Інструкція
1
Щоб увійти в корпорацію , вже прийняті члени об'єднання повинні провести загальні збори, хід якого потрібно запротоколювати і внести відомості про кількість проголосувавших учасників за прийняття в корпорацію нових учасників .
2
При цьому контрольний пакет акцій залишається всередині кожної окремої організації, але члени корпорації мають переважне право при продажу акцій будь яке об'єдналося організації їх викупити.
3
Безпосередня співпраця оформите договором. Якщо в вашу корпорацію вже входить кілька організацій-партнерів і договір взаємовигідного економічного співробітництва складено, ви можете оформити до нього додаткову угоду, в якому вказати всі умови співпраці з новою організацією або переукласти договір повністю.
4
Оформляючи новий договір або додаткову угоду, обов'язково присутність всіх власників контрольного пакета акцій від кожної організації, що входить в корпорацію . Якщо хтось присутнім не може, перенесіть оформлення документальної частини на інший час.
5
Якщо ви прийняли нових членів до об'єднання закритого акціонерного товариства, зробіть позначку у внутрішньому реєстрі. При прийнятті нових членів до об'єдналася корпорацію ТОВ або ВАТ повідомите податкову інспекцію протягом семи робочих днів з моменту підписання договору. У єдиний реєстр юридичних осіб внесуть відомості про розширення корпорації, тому що інформація про розширення зазначених товариств строго відстежується і документально фіксується.
6
Вихід їх корпорації будь-якої організації-партнера здійснюється точно таким же чином, як і вхід до спільноти. Решта члени переукладають договір або оформляють до нього додаткову угоду. Якщо хтось із бізнес-партнерів не виконує взяті на себе фінансові зобов'язання, договір можна розірвати в односторонньому порядку, шляхом голосування всіх членів корпорації.