Як виглядати стрункішою.

При будь-якому вазі можна бути красивою, відчувати себе комфортно і впевнено. Кожна фігура має як свої недоліки, так і гідності. Акцент треба робити саме на останніх, і тоді ваш силует буде струнким.
Інструкція
1
Відмовтеся від мішкуватою і об'ємної одягу. Подібні речі, куплені на пару розмірів більше вашого, не ховають проблемні зони, а тільки роблять вашу фігуру ще більш громіздкою і безформною. Чи не ховайтеся під одягом! Те ж саме стосується нарядів менших розмірів.
2
Не купуйте обновки, виходячи з того, що побачили їх на комусь, і вам сподобалося, як вони сидять. Адже тіло іншої людини хоч чимось, але відрізняється від вашого. Якщо вже вам так сильно сподобалася чиясь річ, попросіть її поміряти і тільки тоді йдіть в магазин за такою ж. І не забудьте запитати думку у тих, хто може подивитися на вас з боку.
3
Слідкуйте за поставою. Навіть в самому гарному вбранні, але з сутулої спиною, ви не зможете виглядати гідно. Правильне дихання і хороша постава - це найдієвіші способи, які допомагають виглядати і відчувати себе відмінно незалежно від того, який розмір одягу ви носите.
4
Чи не заправляйте блузку в спідницю. Подібний розподіл фігури буде явно не на вашу користь.
5
Будьте обережні з обтягує одягом. В таких речах людина часто виглядає повніше, ніж є насправді. Ці наряди навпаки підкреслюють наші недоліки. Тому вибирайте одяг, яка чітко визначає контур фігури, а не повторює її найдрібніші подробиці.
6
Пам'ятайте про пропорції. Розміри малюнка на речах повинен відповідати вашому «масштабом». Таким чином, ви зможете виглядати пропорційно.
7
Особливу увагу приділяйте аксесуарам. Від недоліків фігури відвернуть увагу яскрава взуття, шарф або сумочка.
8
Використовуйте засоби для корекції фігури - для втягування безшовне нижню білизну, колготи. Колготи вибирайте з високою талією і зміцнювальної лінією в районі живота і стегон.
9
Взуття допоможе вам виглядати стрункіше. Візуально відкоригуйте свою фігуру за допомогою туфель на стійкому, високому, але не тонкому каблуці. Якщо ви повненькі, то краще відмовтеся від балеток.