Як повернути несправний телефон.

Стільниковий телефон є технічно складним товаром, тому якщо ви виявили несправності в своїй покупці, її повернення буде мати деякі особливості порівняно зі звичайним порядком.
Вам знадобиться
  • - претензія.
Інструкція
1
Складіть претензію до продавця (виробника свого, імпортеру). В документі вкажіть, де, коли, за яку ціну придбаний телефон . Якщо у вас зберігся касовий або товарний чек, пошліться на нього як доказ факту покупки. Опишіть виявлені недоліки. Викладіть свої вимоги.
2
Якщо ви повертаєте несправний телефон протягом 15 днів після покупки, вирішите, що будете вимагати: заміни на товар тієї ж марки і моделі, заміни на товар іншої марки (моделі) з перерахуванням купівельної ціни або повернення грошей. Перша вимога може бути заявлено тільки продавцеві, інші два на вибір - продавцю, виробнику або імпортеру.
3
Якщо з моменту покупки пройшло більше 15 днів, перевірте, чи діє на стільниковий термін придатності або гарантійний термін. Цю інформацію шукайте в документації, отриманої разом з телефон ом. Малоймовірно, що такі терміни можуть бути не встановлені, і все ж якщо їх немає, ви вправі повернути телефон в розумний строк, що не перевищує двох років з дати покупки, якщо триваліший період не встановлено законом або договором.
4
Якщо гарантійний строк (строк придатності) на стільниковий ще не минув, заявите одна з вимог, зазначених в пункті 2, але переконайтеся, що дотримується якесь із наступних умов: або недолік товару істотний, або порушено терміни ремонту, або внаслідок частих поломок ви не можете використовувати телефон в цілому протягом 30 днів в кожному році гарантійного терміну. В іншому випадку ви можете розраховувати тільки на безоплатне негайне усунення недоліків мобільного або на відшкодування витрат на його ремонт.
5
Якщо гарантійний термін становить менше двох років, і недоліки виявлено після закінчення гарантійного терміну, але в межах двох років, заявляйте вимоги, про які йде мова в пункті 4, якщо готові довести, що недоліки стільникового телефон а виникли до передачі його вам або з причин, які виникли до цього моменту. Зазвичай це можна зробити за допомогою експертизи.
6
Якщо продавець (імпортер, виробник) призначає експертизу якості товару, скористайтеся своїм правом на участь у цій процедурі, щоб простежити, наскільки незалежно вона виробляється.
7
Якщо продавець (імпортер, виробник) не задовольнить ваших вимог, звертайтеся з позовом до суду. Споживач звільняється від сплати держмита.
Зверніть увагу
Істотний недолік - такий, який не може бути усунутий зовсім або не може бути усунутий без невідповідних витрат і витрат часу. Також суттєвим визнається недолік, що виявляється після його усунення знову.