Як відновити зовнішній диск.

Для витягання інформації з пошкоджених зовнішніх вінчестерів використовують спеціальні утиліти. Варто відзначити, що з зазначених носіїв нерідко можна відновити вилучені файли. Природно, для цього необхідно виконання декількох умов.
Вам знадобиться
  • Mount'n'Drive.
Інструкція
1
Іноді після невірного вилучення пристрою може виникнути помилка, пов'язана з відсутністю можливості правильно визначити файлову систему. Ця неполадка може проявитися після різкого відключення USB-кабелю під час роботи з диском . Виконайте форматування зовнішнього накопичувача, якщо вам не потрібна інформація, яка на ньому розташована.
2
Підключіть вінчестер до придатному інтерфейсу. Увімкніть комп'ютер. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Виконайте клік правою кнопкою миші по іконці зовнішнього диска.
3
У розгорнулося виберіть пункт «Форматувати». У новому меню виберіть формат файлової системи. Натисніть кнопку «Почати». Виконайте безпечне вилучення вінчестера після завершення процедури форматування.
4
Для відновлення інформації з жорсткого диска, у якого пошкоджена файлова система, використовуйте програму Mount'n'Drive. Встановіть утиліту і відкрийте її.
5
Підключіть зовнішній накопичувач до комп'ютера і натисніть кнопку «Сканування». Дочекайтеся визначення програмою потрібного пристрою. Тепер клацніть по його іконці лівою кнопкою миші. Знайдіть на панелі інструментів «Монтувати пристрій» і натисніть її. Виберіть букву, яку програма присвоїть новому диску.
6
Відкрийте файловий менеджер і перейдіть до щойно з'явився локальному диску. Скопіюйте потрібні файли на ваш стаціонарний жорсткий диск або інший накопичувач. Процес копіювання інформації може зайняти багато часу. Це обумовлено низькою швидкістю обробки даних з монтованої диска.
7
Відформатуйте зовнішній вінчестер після вилучення важливої інформації. Для цього ви можете використовувати спосіб, описаний вище, або застосувати спеціалізовані утиліти.
Методи відновлення зовнішніх жорстких дисків вельми схожі з аналогічними процесами, пов'язаними з картами пам'яті. Вибір способу добування інформації залежить від виду виниклої проблеми.
Вам знадобиться
  • Mount'n'Drive.
Інструкція
1
Найчастіше при роботі із зовнішніми жорсткими дисками виникає помилка, пов'язана з несумісністю формату з системою Windows. Зазвичай ця проблема виникає в результаті невірного відключення пристрою від комп'ютера. Якщо вас не цікавить інформація, розташована на зовнішньому вінчестері, просто відформатуйте накопичувач.
2
Підключіть жорсткий диск через наявний інтерфейс. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження системи. Натисніть клавіші Win і E для відкриття меню провідника. Клацніть правою кнопкою миші по іконці зовнішнього вінчестера.
3
У меню, виберіть пункт «Форматувати». Дочекайтеся запуску діалогового вікна. Виберіть формат файлової системи і вкажіть розмір кластера. Натисніть кнопку «Почати». Під'єднайте вінчестер до інтерфейсу після завершення форматування.
4
Якщо ж вам необхідно витягти інформацію з пошкодженого жорсткого диска, скористайтеся програмою Mount'n'Drive. Скачайте її з сайту розробників. Встановіть утиліту і відкрийте її.
5
Натисніть кнопку «Сканування» і почекайте, поки програма визначить зовнішній вінчестер. Тепер клацніть по з'явилася іконці правою кнопкою миші. У спадаючому меню виберіть пункт «Монтувати пристрій». Виберіть букву, яка буде присвоєна локальному диску.
6
Тепер відкрийте файловий менеджер і перейдіть до вмісту зовнішнього жорсткого диска. Скопіюйте необхідну інформацію звичним для вас способом. Пам'ятайте про те, що швидкість передачі даних може не перевищувати 500 Кбайт/с. Це означає, що процес копіювання інформації може зайняти досить багато часу.
7
Після вилучення необхідних файлів із зовнішнього накопичувача виконайте його форматування. Для цього використовуйте метод, описаний в третьому кроці, або спеціальні утиліти, наприклад HP USB Format Storage.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qfKAt-U0k9s