Як в Acer зайти в BIOS.

На відміну від стаціонарних комп'ютерів, в яких для входу в BIOS використовується всього дві-три клавіші, і правильну клавішу можна дізнатися методом перебору, в ноутбуках все трохи по-іншому. У кожній моделі можуть використовуватися різні клавіші. І метод перебору тут не найкращий варіант, оскільки може зайняти багато часу. Та й часта перезавантаження користі ноутбуку не принесе. Тому й варто розглядати кожен випадок окремо.
Вам знадобиться
  • Утиліта Phoenix.
Інструкція
1
Клавішу входу в BIOS-меню потрібно натискати відразу ж після включення ноутбука, як тільки з'явиться початковий екран. Це приблизно дві, три секунди, поки не почне завантажуватися операційна система. Якщо в цей час не вкластися, то доведеться перезавантажувати комп'ютер.
2
Для багатьох моделей ноутбуків Acer для входу в BIOS використовується клавіша Esc, трохи рідше - Del. Також бувають ситуації, коли необхідно натискати одночасно кілька клавіш. Часто зустрічається комбінація Ctrl + Alt + Esc, на старіших моделях можна спробувати використовувати Ctrl + Alt + S. Якщо взяти серію F-клавіш, то найчастіше застосовуються F1 або F2.
3
Якщо ці комбінації клавіш вам не допомогли, то спробуйте уважно переглянути мануал до ноутбука. У ньому повинен бути список клавіш для входу в різні режими настройки ноутбука. Якщо у вас немає інструкції, ви можете зайти на сайт виробника портативного пристрою і завантажити її звідти небудь переглянути прямо на сайті.
4
Якщо все ж вам не вдалося знайти правильну комбінацію клавіш, то можна вчинити по-іншому. Зайдіть в BIOS прямо з робочого столу. Існує безліч різних утиліт для цього. Причому можна не тільки увійти, а й змінити необхідні настройки, і вони буде збережено.
5
Скачайте з інтернету маленьку утиліту, яка називається Phoenix і є повністю безкоштовною. Розпакуйте архів в будь-яку папку. Після цього у вас буде декілька файлів, у тому числі і довідкова інформація про можливості утиліти. Встановлювати програму не потрібно.
6
У списку Розархівувати файлів знайдіть SETUP.COM. Натисніть по ньому правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть "Відкрити". Після цього ви отримаєте доступ до налаштувань BIOS-меню. Робота у вікні утиліти нічим не відрізняється від роботи в самому BIOS. Після вибору всіх параметрів не забудьте зберегти настройки.