Як повернути жорсткий диск. чи можна повернути в магазин жорсткий диск на протязі 14 днів.

Повернути пошкоджений жорсткий диск в магазин можна протягом 14 днів після покупки після проведення експертизи якості та письмової заяви. Повернути жорсткий тому до життя, тобто спробувати відновити втрачені дані з нього, у деяких випадках можна і в домашніх умовах з використанням спеціальних програм.
Інструкція
1
Як тільки відбулася втрата інформації, що зберігалася на диск е, слід негайно вимкнути комп'ютер, відкрити його корпус і дістати вінчестер. Необхідність цих дій викликається тим, що дані, які могли б бути відновлені, швидше за все будуть перезаписані при запуску системи. Тому не намагайтеся працювати на комп'ютері з втраченою інформацією.
2
Спробуйте підключити вінчестер з даними до іншого комп'ютера в режимі Slave. Скористайтеся спеціалізованим додатком PC Inspector File Recovery, доступним для безкоштовного завантаження в інтернеті. Програма виконає пошук видалених файлів і виведе звіт на екран комп'ютера, Виберіть необхідні і збережіть їх.
3
При невідображення томів у додатку «Провідник Windows» рекомендується використання програми MBRTool. Програма безкоштовна і поширюється вільно. Причиною неполадки може бути пошкодження головного завантажувального таблиці (MBR), точніше її таблиць секторів. MBRTool виконає аналіз існуючих структур файлів і відновить пошкоджені таблиці.
4
Виконайте перевірку диск а на пошкоджені сектори. Зверніть увагу на те, що майстри сервісних центрів не рекомендують використання вбудованих утиліт ScanDisk або F Disk. Перевага віддається програмному забезпеченню виробника жорсткого диск а, а відновлення bad секторів - спеціалізованої утиліті dd_rescue. Вважається що ця Linux-програма може повернути до життя максимальну кількість пошкоджених секторів вінчестера.
5
Поява характерного запаху може означати, що перегорів контролер. У цьому випадку можна спробувати замінити плату на таку ж з запасного диск а. Для цієї операції досить викрутки. При більш серйозних механічних пошкодженнях рекомендується звернутися в сервісний центр.
Часто користувачі помилково видаляють потрібні дані, шкодуючи про це після часу. Будь-якому хотілося б мати під рукою засіб відновлення ненавмисно втрачених фотографій, документів або колекції музичних файлів. На щастя, такі кошти є.
Інструкція
1
Для початку перевірте ярлик на робочому столі під назвою "корзина", в операційних системах сімейства Windows видаляються файли поміщаються в першу чергу саме туди. Втім, якщо корзина вже була очищена (або налаштована таким чином, що видалені файли в неї не поміщаються), то доведеться шукати інші способи.
2
Якщо ви втратили графічні файли (наприклад - фотографії) то повернути їх вам допоможуть програми Magic Photo Recovery або Digital image recovery. З їх допомогою можна відновити фотографії не тільки з жорсткого диска, але і з карт пам'яті, внутрішньої пам'яті фотоапаратів та USB-флешок.
3
Якщо втрачено дані, не критичні для роботи комп'ютера і операційна система завантажується, спробуйте використовувати програми File Recovery, Undelete Plus або Restoration.
4
Якщо втрачені системні дані (або мало місце пошкодження жорсткого диска) і система не стартує, то вам доведеться тимчасово перенести жорсткий диск на інший комп'ютер, на якому, в свою чергу, запустити описані вище програми.
Зверніть увагу
Як тільки ви виявили факт втрати цінних файлів, негайно припиніть будь-яку роботу на комп'ютері і переходите до їх відновлення. В іншому випадку підвищується ризик перезапису області жорсткого диска, в якій зберігається віддалений файл, що призведе до його остаточної втрати.