Як намалювати новий рік.

Популярність цього свята привела до того, що за роки у людей накопичилося дуже багато однотипних малюнків. Хочеться придумати щось оригінальне, щоб здивувати і порадувати друзів. В основі гарного малюнка повинна лежати незвичайна новорічна ідея.
Інструкція
1
Проведіть опитування знайомих. Задайте кожному один і той же питання - з чим у них асоціюється Новий Рік? Нехай скажуть перше, що прийде в голову. Багато відповідей будуть збігатися, але якщо опитати достатня кількість людей, обов'язково знайдуться фантазери і вигадники з нестандартним поглядом. Може бути, вони не вміють малювати, але підкинуть вам прекрасну ідею. Записуйте все думки.
2
Подивіться готові картинки. Знайдіть листівки, інтернет-поздоровлення, тематичні картини. Записуйте на листок всі предмети, які там зображені. У вас вийде довгий список. В ньому також будуть збіги, але обов'язково знайдуться цікаві моменти. Тільки перегляньте багато-багато картинок.
3
Об'єднайте обидва списки і розташуйте ідеї за ступенем їх оригінальності. Це зручно робити, якщо занести дані в електронну таблицю типу Excel. Там можна переставляти рядки місцями. Якщо під рукою немає комп'ютера, розріжте листок на окремі смужки, щоб на кожній була одна ідея. І переставляйте смужки місцями. В результаті у вас виявиться кілька найцікавіших ідей, інші можна відкинути.
4
Об'єднайте цікаві ідеї в один малюнок. Такого новорічного колажу напевно не буде ні у кого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KzuBrhWpFhQ
Зверніть увагу
Якщо ви - хороший художник, що не перемальовувати з листівок вподобані зображення один-в-один. Так можна порушити чиїсь авторські права.
Корисна порада
Збережіть весь список ідей до наступного року. Потім подивіться на нього свіжим поглядом і знову придумайте щось цікаве.