Які розіграші підходять для колег.

Перше квітня називають Днем сміху, Днем дурнів - кому як подобається. Розігрувати в цей день колег , друзів та близьких стало такою ж доброю традицією, як, наприклад, в Новий Рік загадувати бажання. У цей день на роботі треба бути напоготові, щоб не попастися на вудку розіграшу і не потрапити в халепу, бо деколи жарти колег бувають кшталт «важкої артилерії», а то й зовсім «нижче пояса». Це слід мати на увазі, коли ви самі хочете розіграти товаришів по роботі.
Інструкція
1
Неслухняна комп'ютерна мишьЕтот розіграш можна зробити в офісі, де комп'ютери стоять навпроти один одного (таке розташування зустрічається досить часто). Все, що від вас вимагається, - це до приходу колег переключити миша від одного комп'ютера до іншого і навпаки. Далі можете насолоджуватися ефектом, коли ваші товариші по роботі одночасно включать свої комп'ютери і приступлять до роботи. Виразу їхніх облич може сильно вас потішити.
2
Неслухняна комп'ютерна миша 2Возьміте скотч і заклейте їм вічко оптичної мишки. Здивування, легкий психоз, заклики про допомогу - все це ви зможете спостерігати у власника миші, яка раптом відмовилася виконувати свої функції, а витворяє чортзна-що. Також ви можете прийти на роботу раніше, до приходу колег покопатися в налаштуваннях їхніх комп'ютерів і переналаштувати мишки на лівшу.
3
Це чиї 100 баксів? Ви можете зайти в кабінет до колег ам і, направивши здивований погляд під стіл, задати невинне запитання: «Ой, хто-то 100 баксів впустив. Чиї це? ». Будьте впевнені, кинуться під стіл все! А вам залишиться лише посміятися і привітати всіх з 1 квітня.
4
Весела коробкаВозьміте звичайну коробку і виріжте у неї дно. Поставте на шафу і заповніть конфетті, а на ту сторону, яка буде повернена до колег ам, приклейте напис. Наприклад, «Компромат», «Порно», «Секретні матеріали» або, скажімо, «Презервативи» (підключайте фантазію!). Хтось із колег обов'язково зацікавиться вмістом (адже ще вчора цього предмета тут не було) і захоче зняти коробку з шафи. Потягне її на себе і ... опиниться під дощем із конфетті! Весело і не образливо.
5
Ще одна весела коробкаВозьміте велику коробку, з якої було б важко пройти у двері. Зверху робите проріз, а на одній зі сторін робите напис. Наприклад, «Допоможіть зібрати гроші на операцію зі зміни статі». Або «Не вистачає на Lexus. Допоможіть хто чим може ». Придумуйте, не скупіться на фантазію! Далі берете коробку написом до себе. У дверях «застряєте». І просите колег у, що прямує до вашої двері, потримати прокляту коробку, а то вас-де терміново викликає до себе шеф. Допомагаєте товаришеві протиснутися в двері і тікаєте. Напис на коробці виявляється видна всім! Всі сміються або, хихикаючи, перешіптуються, а бідолаха не може зрозуміти, в чому справа.
6
Ех, Клава! Необразливий і веселий розіграш. Дістаньте кілька клавіш з літерами на клавіатурі колег і і поміняйте їх місцями. Досить двох-трьох. Витягти клавіші зі звичних місць нескладно, варто лише підчепити їх лінійкою або кінчиками канцелярських ножиць. Коли товариш побачить, що з-під його руки виходить НЕ зв'язний текст, а абракадабра, на його обличчі з'явиться складне вираз. Можливо, він почне вертіти клавіатуру так і сяк, трясти і навіть навіщось заглядати під неї ...
Корисна порада
Хороший розіграш не повинен ображати, ображати або принижувати колег. Також він не повинен завдавати моральної або матеріальної шкоди. Усі наслідки жартів повинні бути легко переборні. А найголовніше, розіграш або жарт повинні бути такими, щоб той, кого ви розіграли, міг посміятися разом з усіма, коли все розкрилося.