Як відзначити Великдень з колегами.

До дня Великодня необхідно готуватися заздалегідь. За церковними правилами перед таким важливим святом необхідно дотримуватися семинедельного поста. Це час духовного очищення і покаяння. У кожній родині свої традиції проведення Пасхи, але багатьом в цей день доводиться працювати.
Інструкція
1
Навіть якщо вам з ранку необхідно вставати на роботу, обов'язково сходіть до церкви. Великоднє богослужіння починається рівно опівночі і триває до самого ранку. Воно кардинально відрізняється від стандартних церковних служб, оскільки наповнене світлом, радістю і святковим настроєм.
2
Заздалегідь підготуйте блюда для пасхального частування на роботі. Купуйте або спечіть самі паски за бабусиним рецептом. Це головна прикраса столу. З тіста виліпити хрест і прикрасьте їм шапочки випечених виробів. Також полийте їх домашньої глазур'ю і рясно посипте різнокольоровими крихтами.
3
Застроміть в випічку червоні свічки або гілочки свяченої верби, як прийнято в деяких сім'ях. На блюдо для пасок покладіть кольорові паперові або полотняні серветки. Можна також приготувати сирну паску . Ваші старання неодмінно оцінять на роботі і будуть безмежно вдячні за таке смачне частування.
4
Пофарбуйте яйця: можна цибулинням в окропі або різнокольоровими спеціальними барвниками, купленими в магазині. Або розпишіть їх за допомогою тонкого пензлика, гуаші або акварелі. Ще один простий і швидкий спосіб - обклеїти спеціальними наклейками. Красиво, просто і доступно за ціною!
5
Насправді святкових рецептів маса. Головне - освятити їжу і потім від чистого серця всіх пригощати. Всі продукти складіть у плетений кошик і прикрасьте її вишитим рушником.
6
Замість звичайних привітань на роботі зверніться до колег зі словами «Христос воскрес!». У відповідь вони повинні сказати: «Воістину воскрес!». Крім того, прийнято тричі цілувати один одного.
7
Приготуйте для співробітників невеликі великодні подарунки: фарбовані і освячені яйця, а також спеціально випечені невеликі паски (такі міні-вироби найкраще приготувати в емальованих кружках).
8
Без коханої і популярної пасхальної гри це весняне свято важко уявити. Мається на увазі традиція «чокатися яйцями» один з одним. Двоє беруть круто зварені яйця і цокають тупим або гострим кінцем їх.