Як не хворіти навесні.

Весна - сезон простудних захворювань, яким піддається ослаблений після зими організм. Всьому виною мінлива погода, знижений імунітет і недолік необхідних вітамінів. Починайте підготовку організму заздалегідь, щоб зустріти весну повністю здоровим.
Вам знадобиться
  • - імуномодулятори;
  • - вітамінні комплекси;
  • - настоянка ехінацеї;
  • - біфідо- і лактобактерії.
Інструкція
1
Починайте приймати вітамінно-мінеральні комплекси приблизно з лютого або з березня, навіть якщо ви раціонально і правильно харчуєтеся. При термічній обробці продуктів частина вітамінів руйнується. Щоб організм наповнився необхідними мікроелементами необхідно близько 2 тижнів, в деяких випадках більше. З часом ви помітите, що стали почувати себе значно краще, та й на зовнішньому вигляді це залишить позитивний відбиток.
2
Проконсультуйтеся з імунологом про доцільність застосування імуномодуляторів. Особливо важливо їх пити людям, які схильні до простудних захворювань або до загострень хронічних розладів. Підняти захисні функції організму допоможе настоянка ехінацеї. Приймайте по 15-30 крапель до їжі.
3
Відновіть мікрофлору кишечника, адже при дисбактеріозі знижується імунітет і людина починає часто хворіти. Пийте кисломолочні продукти в необмежених кількостях. Замінити їх зможуть спеціальні препарати, що містять біфідо-і лактобактеріями.
4
Приділіть увагу своєму харчуванню. Постарайтеся його максимально урізноманітнити, а шкідливі продукти виключити зі свого раціону. Пийте більше натуральних соків, їжте фрукти та овочі, а також нежирні м'ясні продукти і рибу. Алкогольні напої не вживайте.
5
Запишіться в спортивний зал або в басейн. Фізична активність дуже важлива для підтримки здоров'я, тому не лінуйтеся.
6
Гуляйте на свіжому повітрі якомога частіше. Але не забувайте одягатися по погоді. Не потрібно завчасно знімати шапку або переставати носити теплу білизну. По-перше, навесні погода дуже мінлива, і якщо з ранку тепло і сонячно, то не факт, що до обіду не може піти сніг або сильний дощ. По-друге, краще нехай буде трохи жарко, головне, не перебуваєте потім на протязі.
7
Пройдіть повний курс лікування, якщо ви все-таки захворіли. Недолікована застуда або ангіна може придбати хронічну форму і викликати масу проблем зі здоров'ям. Періодично відвідуйте лікарню, щоб виявити всі відхилення в роботі організму на ранній стадії.