Як не допустити авітаміноз у дітей.

Весняний авітаміноз зустрічається досить часто навіть при збалансованому харчуванні. Особливе занепокоєння він викликає у батьків, так як може призводити до загострення хронічних захворювань у дітей та інфікування вірусами. Для того щоб знизити подібний ризик, готуватися до весни потрібно заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - Овочі, фрукти, полівітаміни.
Інструкція
1
Організуйте дитяче харчування таким чином, щоб на столі було якомога більше овочів і фруктів. Пам'ятайте про те, що до весни вміст вітамінів в більшості плодів, зібраних восени, мінімально, а додаткова термічна обробка знищує і останні корисні речовини.
2
Вибирайте заморожені овочі і ягоди, вони найбільш корисні у весняний період. Не розраховуйте на те, що необхідні вітаміни можна знайти в соліннях та іншої консервації. У кращому випадку огірки з банки можна вважати джерелом клітковини, але не як і вітаміну С. Останній ідеально зберігається лише у квашеній капусті. Її обов'язково потрібно включати в раціон, але тільки не маленьким дітям, так як капуста викликає бродіння.
3
Давайте дитині відвар шипшини. Для його отримання потрібно лише заварити жменю ягід в термосі на ніч і до ранку гарячий вітамінний напій буде готовий. Пити його необхідно через соломинку або ж полоскати рот водою після вживання, так як вітамін С занадто різко впливає на емаль зубів.
4
Більше бувайте з дитиною на свіжому повітрі. Профілактика авітаміноз а - це сонячні промені, завдяки яким синтезується вітамін Д, без якого погано засвоюється кальцій.
5
Проконсультуйтеся з педіатром з приводу можливості вживання вітамінних комплексів. Покладатися лише на телевізійну рекламу в даному питанні не варто, так само як і давати вітаміни безконтрольно, так як надлишок вітамінів може бути більш небезпечний, ніж їх недолік.
Зверніть увагу
Ознаки авітамінозу можна побачити самостійно. Це сонливість, млявість, зниження апетиту, дратівливість і примхливість. Може спостерігатися надмірна сухість шкіри.
Корисна порада
Щоб попередити весняний авітаміноз у дітей, вживати належну кількість вітамінів потрібно протягом усього року, тому фрукти і овочі повинні бути присутніми в меню щодня.
Для нормального росту і розвитку дитини необхідно регулярне надходження вітамінів, мікроелементів, білків, жирів. І основну їх частину малюк отримує з їжею. Але з наближенням весни в їжі зберігається все менше корисних речовин, а власні запаси організму поступово вичерпуються. Саме тому в зимово-весняний період так часто розвивається авітаміноз. Однак правильно складений раціон допомагає його попередити.
Інструкція
1
Для попередження весняного авітамінозу у дитини вже з середини зими давайте йому вітаміни. І, крім цього, включайте в раціон якомога більше корисних продуктів.
2
У щоденному меню малюка має бути якомога більше свіжих овочів і фруктів. І це незважаючи на те, що до весни в них залишається мало вітамінів і мінеральних солей. Включайте в раціон ті, що найдовше зберігають свої властивості. Це яблука, цитрусові, морква, гарбуз, капуста. Готуйте дитині з них салати, а фрукти давайте в цілісному вигляді.
3
Велику користь дитячому організму принесуть різні соки: морквяний, морквяно-яблучний, гранатовий, апельсиновий (наполовину розведений водою). А також компот із сухофруктів, журавлинний морс, чай з лимоном, відвар шипшини з медом. Останній давайте тільки через трубочку, оскільки він здатний пошкоджувати емаль зубів. Курс сокотерапии протягом 1 місяця допомагає попередити у дитини авітаміноз.
4
На сніданок готуйте каші. Особливо корисні гречана і вівсяна. У них містяться вітаміни групи В, магній та інші речовини, необхідні для нормального стану нервової та кровотворної системи.
5
Через день або кожен день давайте дитині сир зі сметаною. З ним малюк отримає кальцій, білки, жири. Замість цукру додавайте в нього мед. У ньому присутня безліч вітамінів і мікроелементів. За 1-2 години до сну велику користь принесе склянку кефіру. Він сприятливо впливає на роботу кишечника, що важливо. Адже саме в ньому засвоюються всі надійшли з їжею вітаміни та інші речовини.
6
Обов'язково включайте в раціон дитини яйця. Досить 2-3 штук на тиждень, щоб заповнити потребу організму у вітамінах А, Д і таких елементах, як залізо, сірка і мідь. Не менш важливо рослинне і вершкове масло. Жири необхідні для успішного засвоєння вітамінів А, Е, Д. Більш того, масла самі багаті цими органічними сполуками.
7
У раціоні дитини обов'язково має бути м'ясо. Воно є джерелом амінокислот, заліза. Тому 2-3 рази на тиждень готуйте м'ясні страви. Вони допоможуть уникнути залізодефіцитної анемії.
Зверніть увагу
Щоб попередити у дитини авітаміноз, необхідно піклуватися не тільки про надходження вітамінів. Слід враховувати, що при деяких захворюваннях шлунково-кишкового тракту вони можуть не засвоюватися. Тому для профілактики різних хвороб раціон малюка повинен бути збалансованим, різноманітним і регулярним - без великих інтервалів між прийомами їжі.