Як зробити красиву рамку в Word.

У додатку Microsoft Office Word можна не тільки набрати і відредагувати текст, а й оформити його на свій розсуд. Якщо вам потрібно зробити красиву рамку, зверніться до інструментів програми. Існує кілька варіантів дій.

Інструкція
1
Виділіть фрагмент тексту, який повинен бути поміщений в рамку, і відкрийте вкладку "Головна". У розділі "Абзац" натисніть на кнопку "Межі і заливка". Відкриється нове діалогове вікно. Задайте в ньому всі потрібні параметри: товщину пера, стиль ліній, їх колір і натисніть на кнопку ОК.
2
Щоб додати художній елемент (бордюр, віньєтку або просто роздільник), натисніть на вкладці" Кордон "на кнопку" Горизонтальна лінія "і виберіть у додатковому вікні підходящий вам варіант із запропонованих мініатюр або вкажіть шлях до власного зображенню. Застосуйте нові налаштування.
3
Також ви можете скористатися вже готовими шаблонами. Натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна програми і виберіть команду "Створити". У лівій частині вікна виберіть зі списку той шаблон з рамкою, який підходить для ваших цілей, виділивши його лівою кнопкою миші. Натисніть на кнопку "Створити" у правому нижньому кутку вікна - відкриється новий документ. Він вже містить текст, видаліть його і вставте (або наберіть) свій власний.
4
Якщо вам не підходять рамки, які можна створити за допомогою способів, перерахованих вище, вставте в документ власне зображення у вигляді графічного об'єкта. Для цього необхідно працювати відразу в декількох додатках.
5
Запустіть будь-який графічний редактор і створіть в ньому рамку. Щоб не підганяти потім пропорції, краще відразу поставити зображенню той же розмір, що й ваш лист у Word. Виділіть створену рамку і скопіюйте її в буфер обміну: меню "Правка", команда "Копіювати" або клавіші Ctrl і C.
6
Вставте рамку в документ Word (клавіші Ctrl і V або Shift і Insert) і задайте зображенню потрібний формат. Клацніть по своїй рамці правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт "Формат об'єкта". У вікні, перейдіть на вкладку "Положення" і встановіть маркер в поле "За текстом".
7
Ще один варіант - використання підкладки. Вставте свою рамку в текст, виділіть її та перейдіть на вкладку "Розмітка сторінки". Знайдіть розділ "Фон сторінки» та натисніть на кнопку "Підкладка". Виберіть у спадному меню пункт "Зберегти виділений фрагмент до колекції підкладок".
8
Після цього ваша рамка з'явиться в колекції підкладок, і її можна буде використовувати в інших документах Word. Також зверніть увагу, що на вкладці «Розмітка сторінки" в розділі "Фон сторінки" є кнопка "Межі сторінок". З її допомогою також можна виконати дії, описані в першому кроці.