Як робити малюнки з лаку для нігтів. Як навчитися нарощувати нігті гелем.

Професійний декор нігтів , що виконується майстром в салоні, встане вам в круглу суму. Спробуйте навчитися самостійно малювати на нігтях, використовуючи різнокольоровий лак і підручні засоби. Це не тільки дозволить вам істотно економити, але і порадує можливістю використовувати творчість і фантазію.
Інструкція
1
Надайте нігтям правильну форму за допомогою пилочки. Видаліть кутикулу, нанісши на неї спеціальне пом'якшувальний засіб, потім відсуньте її паличкою з апельсинового дерева. Нанесіть на нігті однотонний лак. Він буде служити основою для майбутнього малюнка.
2
Купіть декілька бульбашок лаку різних кольорів. Для створення малюнків вам будуть потрібні голки, зубочистки, тонкі кисті і невелика чаша для розведення краскі.Еслі є бажання і можливість, придбайте спеціальний набір, призначений для нейл-арту. Його можна купити в будь-якому великому магазині косметики та парфумерії.
3
Зробіть мармурове покриття нігтів . Це найпростіший і не вимагає особливої художньої винахідливості спосіб. Налийте повну чашку води, капніть в неї кількома різними лаку ми, з'єднуючи фарби голкою. Потім швидко опускайте палець на вийшла суміш. Малюнок закріпиться на нігті. Намагайтеся виконувати цю процедуру якомога швидше, оскільки лак дуже швидко почне засихати. Повторіть те ж саме з кожним нігтем. Незважаючи на те, що малюнок створюється дуже легко, у цього способу є один істотний недолік - ви витратите дуже багато лаку.
4
Крапніть лаком на ніготь і починайте виводити малюнок. Кінцевий результат залежить тільки від вашої фантазії. Ви можете намалювати прямі або загнуті лінії і у вас вийде зірка або витончений квітка. Не обмежуйтеся одним лаком, використовуйте різні кольори. Квітка краще робити твердим предметом, наприклад, голкою або зубочисткою. Прямі лінії і абстрактні зображення легше зробити за допомогою тонкої кисті.
5
Зробіть французький манікюр, використовуючи класичні або більш яскраві поєднання кольору. Дочекайтеся повного висихання. Потім капніть на початок облямівки нігтя лак і голкою ведіть хвилясту лінію, обхоплює кордон манікюру. Поки фарба не висохла, насипте декоративні блискітки зверху. Зачекайте кілька хвилин і сдуйте з нігтів всі прикраси, які не змогли приклеїтися. Нанесіть безбарвне покриття для збереження композиції.
Малюнки на нігтях - це свого роду мистецтво, проте кожна дівчина може навчитися виконувати ексклюзивні візерунки на своїх манікюр самостійно. Таке цікаве справу включить політ вашої фантазії, заощадить ваш бюджет і можливо відкриє ще один ваш талант.
Інструкція
1
Спочатку слід придбати в магазині лаки різних кольорів. Для виразних малюнків і змішування вам потрібні чорні, білі, зелені, сині тони. Лак-основа і закріплювач знадобляться в першу чергу. Не забудьте купити зубочистки, стрази та накладні нігті. Кілька лаків повинні бути в спеціальних довгастих баночках, з вузенькими пензликами для зручності при малюванні.
2
Звичайно ж, попередньо потрібно потренуватися, що краще робити не на ваших нігтях, а на накладних або на склі. Тому що ви поки приловчитеся, то зіпсуєте собі всі нігті, після чого не зможете зробити хороший малюнок, не вийде навіть просто нафарбувати нігті.
3
Візьміть накладної ніготь і нанесіть прозорий лак-основу. Почекайте, коли він підсохне, після випливає другий лак - вже кольоровий, наприклад рожевий. Припустимо, що ви хочете намалювати квітку. Акуратно накапайте пензликом червоного лаку на тільки що нанесений рожевий. Накапали п'ять точок, і зубочисткою з'єднайте точки з центром квітки. Потім в серединку візерунка покладіть стразу. Покрийте що закріплює лаком, що на більший час збереже ваш малюнок і не дасть відпасти стрази.
4
Найлегшим способом є звичайні клейкі малюнки на нігті. Можна підібрати наклейку досить схожу на справжні візерунки. Тут важлива одна маленька хитрість. Обов'язково на наклеєний малюнок нігтя, слід нанести прозорий лак, можна і з блискітками, якщо вони доречні. Буде таке враження, що на вашому манікюрі живе зображення.
5
Ще один цікавий і незвичайний метод - малюнок на нігтях за допомогою води. Візьміть маленький стаканчик і налийте в нього воду. На вашому столі повинні бути 2 лаку, наприклад, чорний і бірюзовий. Починайте капати у воду по черзі то чорний, то бірюзовий лак. Повинні утворюватися кола. Крапайте близько 15 разів. Тепер візьміть зубочистку і розтягніть від середини до стінок склянки, можна провести по всіх гурткам кілька разів. Виходять симпатичні розводи. Обмотайте пальці клейонкою так, щоб нігті були відкритими. Потім макайте нафарбованими бірюзовим лаком нігтями в малюнок на воді і утримуйте хвилину. Фантазуйте, придумуйте різні візерунки, і робіть неповторний манікюр.