Як побудувати лазню з цегли.

Лазню можна побудувати з цегли, тоді вона буде міцним, довговічним, пожежобезпечним. Але є одна особливість. Цегла є провідником теплової енергії. Тому, після будівлі, стіни лазні утеплите. Підійде для цього обшивка деревом або обробка теплоізоляційними матеріалами.
Вам знадобиться
 • -тес
 • -кирпич
 • -цемент
 • -гравий
 • -щебень
 • -печка, зварена з заліза
 • -теплоізоляціонний матеріал
 • -шлак
 • -глина
 • -Труба для зливу
Інструкція
1
Зробіть розмітку місця забудови. Викопайте фундамент. Поставте опалубку. Передбачте місце для зливної труби. Зробіть невеликий короб для її виведення. В опалубку насипте пісок і гравій. Добре утрамбуйте. Залийте фундамент. Ви можете зробити розчин самостійно, а можете купити готовий. Щоб зробити розчин: змішайте пісок, щебінь і цемент. Співвідношення: 1 частина цементу, 3 частини піску, 5 частин щебеню. Цемент візьміть високої марки. Верх фундаменту перевіряйте за рівнем. Будувати можна через місяць, коли фундамент набере фортецю.
2
Кладку з цегли можна зробити двома способами: суцільним і з колодязями. При будівлі суцільний кладкою, баня буде менш тепла. Викладаючи колодязним способом, насипайте всередину сухий шлак. При будь кладці, для міцності, кожен ряд протягуйте залізну сітку. Перед останніми двома рядами пропустіть товстий дріт для зв'язки даху.
3
Зробіть підлогу і стелю. Перед установкою статі зацементують низ у формі стека і виведіть зливну трубу. Пол зробіть зі щілинами для стека води. Можна на цементну підлогу встановити знімні дерев'яні решітки. Стеля зверху утеплите. Промажьте щілини глиною, зверху насипте шар землі або шлаку. Можете оббити його теплоізоляційним матеріалом. В цьому випадку засипка не потрібно.
4
Дах зробіть за вашим бажанням і матеріальним можливостям. Для лазні підійде будь-який тип. Не забудьте залишити отвір для труби.
5
Стики цегляних стін затріть цементом з піском. Зверху обейте теплоізоляційним матеріалом. Можете додатково обробити деревом. При обробці товстим тесом теплоізоляція бажана, але не обов'язкова.
6
Грубку в лазні встановіть з звареного заліза з каменкой.
7
Двері обейте теплоізоляційним матеріалом з обох сторін.
8
Усередині лазні зробіть дерев'яний полог і полички для банного приладдя, прикріпіть гачки для рушника.
9
У передбаннику поставте лавки і обробіть його на власний розсуд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ro9QuVmJ4fI
Краще доповнення до дачного будинку - баня. Будь-коли року вона відмінний варіант проведення часу та відпочинку. На свіжому повітрі корисний вплив банних процедур тільки збільшується. Є декілька популярних матеріалів для її спорудження. У даній статті буде розглянуто, як побудувати баню з цегли своїми руками . Щоб все вийшло, важливо дотримати правила і провести всі роботи якісно.
Вам знадобиться
 • - щебінь;
 • - гравій;
 • - пісок;
 • - цемент;
 • - цегла;
 • - зливна труба;
 • - теплоізоляційний матеріал;
 • - пароізоляційний матеріал.
Інструкція
1
Баня з цегли, відрізняється хорошими протипожежними властивостями. На жаль, цей матеріал не такий теплий, як дерево, і при неякісної зовнішній і внутрішній обробці на стінах буде накопичуватися конденсат, що призведе до руйнування цегли, особливо газосилікатного, тому під кладку обов'язково встановіть більш потужний фундамент. Якщо цього не зробити, можуть утворитися серйозні тріщини аж до розломів. Перш ніж почати будувати баню з цегли своїми руками , передбачте хорошу вентиляцію основного приміщення та підвалу.
2
Фундамент для цегляного будови закладайте стрічкового типу з вентиляційними отворами в самому фундаменті і в верхній частині цокольній кладки. Встановіть опалубку, виріжте в ній вентиляційні отвори і вставте в них дерев'яні короби, щоб їх не залити. Низ засипте піском і гравієм, ретельно утрамбуйте і поставте арматурний каркас. Залийте фундамент і відразу викладайте цокольний поверх з двох-трьох рядів червоного цегли.
3
У верхньому ряду цоколя залиште отвори для додаткової вентиляції підвального приміщення. Зливну трубу прокладете під фундаментом і виведіть її не менш ніж на 5 метрів.
4
Побудувати баню з цегли своїми руками , що не зв'язуючись з кладкою, просто неможливо. Для задуманого споруди виберіть криничний спосіб. В процесі кладки залишайте відстань між шарами і засинайте його теплосберегающим матеріалом, наприклад, золою. Це дозволить додатково утеплити баню .
5
Встановлюючи стеля і дах, передбачте отвір для пічної труби, якщо ви не збираєтеся виводити її в верхній частині стіни, що робиться достатньо часто.
6
Найголовніший і заключний етап будівництва лазні з цегли - це її утеплення і ізолювання стін і стелі від вологи і конденсату.
7
Обтягніть споруду зовні товстим шаром теплоізоляційного матеріалу і зробіть обробку, яку ви запланували.
8
Стіни всередині і стеля всередині і зовні обробіть від вологи пароізоляційним матеріалом. Після цього зробіть обробку, бажано деревом.