Як намалювати стрілки на столітті. Як намалювати стрілки на очах.

Намалюйте тонкі стрілочки по контуру вій, і ви перетворитеся на чарівну лисичку з виразними очима. Правда, перевтілення буває не завжди вдалим, якщо ви не володієте технікою макіяжу очей. А адже в тому, щоб провести чорні стрілки на столітті, немає нічого складного.
Інструкція
1
Щоб оформити очі рідким підведенням, попередньо припудріть повіки або накрасьте їх розсипчастими тінями. Це не дасть підводці розтріскатися при висиханні. Не надто натискаючи, боком притисніть пензлик строго над лінією вій і плавно ведіть її від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Якщо немає досвіду, щоб лінія вийшла рівною, рідку підводку наносите в два етапи - від перенісся до середини століття і від середини до зовнішнього куточка. Кінчики стрілки повинні бути симетричні. Зачекайте від 20 секунд, намагайтеся не моргати, чи не мружитися, щоб підводка висохла, не змазати і не потріскалася. Стрілка робиться в один шар. Вії слід фарбувати тільки після нанесення лайнера.
2
Тим, хто ще не може впоратися зі стрілками з рідкої підводки, слід користуватися олівцях. Він, до речі, дає більше варіацій макіяжу, дозволяє не тільки створювати, а й розтушовувати лінії. Та й огріхи олівцевих стрілок легше підправити. Олівець для очей повинен бути гостро заточений. Оскільки він має тверду поверхню в порівнянні з пензликом рідкої підводки, вам знадобиться допомога другої руки. Натягніть повіку в сторону скроні, щоб на очах не було зморшок і складок, товщають олівцеву стрілку. Проведіть лінію від внутрішнього куточка ока. Тримайте олівець перпендикулярно до поверхні шкіри.
3
А щоб додати свіжості, молодості і виразності очам, скористайтеся світлим олівцем-кайалом. Білим, бежевим, перламутровим або тілесно-рожевим олівцем проведіть напівпрозору стрілку по краю нижньої повіки прямо над віями, закрийте очі, щоб олівець прокрасятся верхню повіку. Святково виглядає і друга стрілка на верхньому столітті, намальована цим же олівцем строго над першою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dMVFay0QY4A
Зверніть увагу
Більше практикуйтеся, намалювати рівні стрілки напевно виходить не з першого разу. Для нанесення підводки потрібна тверда рука, зручна пензлик/гострий олівець, збільшує дзеркало. Лікоть краще поставити на тверду поверхню, щоб рука не тремтіла.