Як підібрати хокейну екіпіровку.

Для гри в хокей недостатньо просто мати спортивний азарт. Важливо ще й грамотно підібрати всю необхідну екіпіровку . Для гри на відкритому повітрі вам може вистачити і ключки з ковзанами, але для професійного хокею на майданчику цього буде недостатньо.
Інструкція
1
Зберіть готівкові кошти для придбання хокейного комплекту. Пам'ятайте про те, що знайти дешеву якісну екіпіровку для заняття цим видом спорту практично неможливо. Вам знадобиться близько 30 000 р. і більше для придбання всього необхідного комплекту. Він забезпечуватиме вашу безпеку на льоду, тому варто серйозно поставитися до якості амуніції. Купуйте її тільки у фірмових магазинах.
2
Купіть надійний хокейний шолом. Він повинен досить добре кріпитися на голові. Найбільш прийнятний матеріал - якісний пластик. Простежте, щоб на внутрішній стороні шолома була спеціальна прокладка, яка призначена для пом'якшення сили удару. Якщо вам немає 18 років, найкраще купувати шолом із захисною решіткою. Найбільш відповідні фірми шоломів: JOFA і CCM.
3
Виберіть якісний нагрудник. Він забезпечує захист хребта, спини та грудної клітини. До складу нагрудника також входять наплечники з накладками. Він повинен бути не тільки рухомим, але і легким. Якщо ж ви граєте не в нападі, а в захисті, тоді нагрудник повинен забезпечувати максимальну ступінь оберігання спортсмена. Купуйте нагрудник тієї ж фірми JOFA.
4
Придбайте налокітники. Вони, як правило, складаються з декількох частин, однією з яких є спеціальний ліктьової шарнір з чашкою для ліктя. Вона повинна бути виготовлена з внутрішньої і зовнішньої оббивкою, що забезпечує прийнятну захист ліктів. Надіньте налокотник і переконайтеся в тому, що він добре сидить на руці і може вільно розгинатися і згинатися.
5
Підберіть якісні наколінники, які зможуть забезпечувати захист коліна і гомілки. Незалежно від тієї позиції на льоду, яку ви збираєтеся займати, ваші щитки повинні бути шарнирного типу з підвищеною функцією захисту чашечок колін. Якщо ви купите високопрофільні модель наколінників, вона зможе забезпечувати додатковий захист для підколінної ямки і підколінних м'язів. Звичайно, вона буде коштувати трохи дорожче, але зате ви будете впевнені в безпеці для свого здоров'я.
Той, хто вирішив всерйоз зайнятися хокеєм, повинен знати: цей вид спорту не тільки один з найдорожчих, але й один з найбільш травмонебезпечних з нині існуючих. Для того, щоб звести ризик отримання травми до мінімуму, необхідно правильно підібрати хокейну форму та екіпіровку.
Вам знадобиться
  • Спортивний магазин, сума від шести тисяч рублів.
Інструкція
1
Шолом є найважливішим атрибутом хокейної форми, адже він відповідає за безпеку вашої голови. Вибираючи шолом, звертайте увагу на те, щоб він зручно сидів і добре кріпився. З внутрішнього боку біля нього обов'язково повинна бути м'яка протиударна прокладка.
2
Не менш важливим елементом хокейної екіпіровки є нагрудник, так як він відповідає за безпеку вашої грудної клітки, ребер і хребта. Нагрудник повинен бути міцним і в той же не повинен обмежувати рухливість. Нагрудники для нападників робляться більш легкими, для захисників - більш важкими.
3
Вибрати такі частини хокейної форми, як рукавички, налокітники та наколінники, простіше. Вони повинні бути зручними і не спадати під час гри - ось, мабуть, і всі вимоги до них.
4
Вибираючи хокейну екіпіровку, не забудьте про труси. Вони повинні сидіти щільно і не утрудняти рухів. На звороті пластикових щитків, які кріпляться до трусів, повинен бути наклеєний м'який матеріал, щоб пластмаса не натирала шкіру.
5
Особливий елемент хокейної форми - ковзани, вони відповідають за швидкість пересування гравця по майданчику. Щоб підібрати потрібні ковзани, необхідно обов'язково приміряти їх перед покупкою. Незручні ковзани викликатимуть часті падінь при катанні, а також до мозолів і розтягувань.
6
Вибрати ключку найпростіше: дешеві робляться з фанери, дорогі - з легких порід деревини та спеціального пластику, тому вони зручніші і довговічні. Але якщо ви не граєте професійно, вам підійде і недорога ключка.
Зверніть увагу
Не економте на хокейній формі! Дешеві елементи екіпіровки, вироблені невідомими фірмами, по зручності і міцності сильно поступаються брендовим.
Корисна порада
Якщо ви раніше ніколи не займалися хокеєм, зверніться за допомогою до знає людині, щоб він допоміг вам вибрати хокейну форму.