Як налаштувати маршрутизатор Acorp.

Маршрутизатори призначені для створення локальних мереж, розподілу трафіку та надання комп'ютерам доступу в інтернет. Щоб локальна мережа працювала без збоїв і помилок, необхідно правильно налаштувати зазначене обладнання.
Вам знадобиться
  • - патч-корд;
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Для налаштування маршрутизатора необхідна наявність стаціонарного або мобільного комп'ютера. Підключіть вбрання обладнання до LAN-роз'єму мережевого пристрою. Використовуйте для цього патч-корд. Зазвичай даний кабель поставляється в комплекті з маршрутизатором.
2
Підключіть до мережного обладнання кабель доступу в інтернет. Дане з'єднання здійсните через роз'єм WAN (Internet, DSL). Увімкніть комп'ютер або ноутбук, підключений до маршрутизатора.
3
Після завантаження Windows відкрийте інтернет-браузер. Скиньте параметри маршрутизатора, затиснувши на кілька секунд кнопку Reset. Введіть в адресний поле браузера 192.168.1.254. Натисніть клавішу Enter.
4
Заповніть обидва поля появи меню авторизації словом Admin. Натисніть кнопку Log In. Після входу в основне меню web-інтерфейсу маршрутизатора відкрийте пункт Quick Start. Заповніть пункти запропонованого меню, ввівши в них дані, надані провайдером.
5
Натисніть кнопку Connect і дочекайтеся установки зв'язку з сервером. Після успішного проходження авторизації натисніть кнопку Save All і перезавантажте маршрутизатор.
6
Якщо після включення пристрою комп'ютер не отримав доступ в інтернет, перевірте налаштування мережевої карти. Скиньте її параметри, дозволивши маршрутизатора видати потрібний IP-адресу.
7
Якщо ви працюєте з Wi-Fi маршрутизатором, знову відкрийте його web-інтерфейс і перейдіть в меню Wireless Setup. Задайте параметри бездротової точки доступу. Використовуйте ті режими, з якими зможуть працювати адаптери мобільних комп'ютерів.
8
Після змін параметрів Wi-Fi маршрутизатора знову натисніть кнопку Save All і перезавантажте пристрій. Підключіться до бездротової мережі. Перевірте можливість підключення до інтернету або іншим локальним комп'ютерам.