Як відрізати шматок відео.

Основним навиком роботи з відеофайлами є отримання певного фрагмента. Для здійснення даного процесу можна використовувати безліч програм, кожна з яких має свої особливості.
Вам знадобиться
  • - Adobe Premier;
  • - Virtal Dub.
Інструкція
1
При роботі з avi-файлами використовуйте програму VirtualDub. Це безкоштовна утиліта, що володіє необхідним набором функцій. Встановіть та запустіть програму VirtualDub. Відкрийте меню File і натисніть кнопку Import. Виберіть avi-файл для обробки.
2
Дочекайтеся завантаження відео в програму. Знайдіть на смузі прокрутки стартову позицію вирізуваного фрагмента. Натисніть кнопку 1. Мова йде не про цифру на клавіатурі, а про віртуальну кнопці у вікні програми.
3
Тепер знайдіть кінцевий кадр потрібного фрагмента. Пересуньте до нього правий повзунок смуги візуалізації. Натисніть кнопку 2.
4
Відкрийте вкладку Video і активуйте функцію Direct Stream Copy, поставивши галочку поруч з однойменною пунктом. Активуйте аналогічний параметр у вкладці Audio. Перейдіть в меню File і виберіть пункт Save Segmented AVI.
5
Задайте параметри зберігається відеофрагменту. Зачекайте, поки програма виконайте необхідні дії.
6
Скористайтеся програмою Adobe Premier, якщо вам необхідно обробити відео іншого формату. Встановіть цей додаток і запустіть його. Завантажте відео в робоче вікно програми, використовуючи пункт File і Open.
7
Клацніть лівою кнопкою миші по початковому кадру вирізуваного фрагмента. Тепер виділіть останній кадр, попередньо затиснувши клавішу Shift.
8
Натисніть клавіші Ctrl і C. Відкрийте другий проект в програмі Adobe Premier. Вставте скопійований фрагмент в робоче вікно. Відрийте вкладку File і натисніть кнопку Save As.
9
Встановіть параметри зберігається ролика. Не помиліться при виборі характеристик відеофрагменту. Це може призвести до сильної втрати якості майбутнього кліпу.
10
Якщо ви хочете працювати з файлами різних розширень за допомогою програми VirtualDub, спочатку переведіть відео в формат avi. Для цього можна використовувати різні безкоштовні програми-конвертери.