Як перенести адресну книгу з Bat в Outlook.

Перенесення адресної книги поштового клієнта The Bat! в додаток Microsoft Outlook може бути виконаний користувачем штатними засобами самих додатків. Спеціальних пізнань в принциповій схемі роботи цих програм не буде потрібно.
Інструкція
1
Відкрийте програму поштового клієнта The Bat! і розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт «Адресна книга». У діалоговому вікні розгорніть меню «Файл» і вкажіть підкоманду «Експорт в».
2
Скористайтеся опцією «Розділений комами (текст)" і вкажіть повний шлях до місця збереження файлу адресної книги в наступному діалоговому вікні. Виберіть необхідні поля для збереження в черговому діалоговому вікні. Для цього введіть значення «так» в рядках: - прізвище; - ім'я; - отчество.Не заповнюйте решту поля. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
Змініть розширення створеного файлу адресної книги з .tdf на .txt і запустіть додаток Microsoft Outlook. Відкрийте папку «Контакти» і розгорніть меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт «Імпорт і експорт».
4
Скористайтеся підпунктом «Імпорт з іншої програми або файлу" і підтвердіть виконання обраного завдання, натиснувши кнопку «Далі». Вкажіть опцію «Значення, розділені табуляцією (Windows)» в новому діалоговому вікні і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Далі».
5
Вкажіть шлях до збереженого файлу адресної книги з розширенням .txt в наступному діалоговому вікні і виберіть стандартну папку «Контакти» в якості місця імпорту в черговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Імпорт в папку« Контакти »і скористайтеся командою« Відповідність полів ».
6
Перетягніть відповідні поля особистих даних з лівої панелі в праву і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Розкрийте папку «Контакти» і переконайтеся в коректності відображення перенесеної інформації. У разі необхідності повторіть операцію імпорту з виключенням непотрібних або додаванням необхідних рядків.