Як підключити локальну мережу до бездротової мережі.

Локальні мережі умовно діляться на два основних типи: кабельні та бездротові. Природно, для спільної роботи стаціонарних і мобільних комп'ютерів рекомендують об'єднувати зазначені мережі в єдине ціле.
Вам знадобиться
  • - пасивне;
  • - свитч;
  • - Wi-Fi роутер.
Інструкція
1
Для здійснення з'єднання кабельної та бездротової мереж існує два основні методи. У першому випадку вам необхідно перепідключити стаціонарні комп'ютери до того обладнанню, яке пов'язує ноутбуки в бездротову мережа. Вимкніть всі ПК від світча або маршрутизатора.
2
Підключіть звільнилися кінці пасивне до портів LAN Wi-Fi роутера. Подальша робота з мережа ю залежить від параметрів бездротового обладнання. Якщо ви використовуєте функцію DHCP, скиньте параметри мережевих карт комп'ютерів. Для цього відкрийте властивості з'єднання з роутером.
3
Перейдіть до параметрів протоколу TCP/IP. Знайдіть і включіть функцію «Отримати IP-адресу автоматично». Тепер активуйте пункт «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Виконайте ці дії з мережевими картами інших комп'ютерів.
4
Якщо ж ви не використовуєте функцію DHCP, задайте підходящі значення IP-адрес для мережевих карт нових комп'ютерів. Пам'ятайте про те, що для стабільної роботи об'єднаної мережі IP-адреси повинні належати до єдиної масці під мережі . Найкраще використовуйте адреси, в яких збігаються перші три сегменти.
5
Якщо в Wi-Fi роутер недостатньо портів LAN для підключення всіх потрібних комп'ютерів, використовуйте трохи іншу схему мережі . Придбайте патч-корд з прямим обтиском. З його допомогою підключіть мережний концентратор до LAN-порту роутера. Необхідно використовувати той свитч, з яким з'єднані комп'ютери локальної мережі .
6
Тепер змініть конфігурацію мережевих адаптерів потрібних ПК. Для цього використовуйте способи, описані в попередніх кроках. Після з'єднання комп'ютерів в єдину мережа налаштуйте параметра загального доступу. Це дозволить швидко обмінюватися потрібними файлами і використовувати загальні мережеві ресурси.