Як об'єднати або розбити файл. об'єднати частини образу.

Певні файли великого розміру досить проблематично записати на деякі носії. Крім того, під час відправки даних по електронній пошті або їх передачі за допомогою файлообмінних ресурсів користувачі нерідко стикаються з обмеженнями за обсягом файлів.
Вам знадобиться
  • 7-zip.
Інструкція
1
Дана проблема вирішується за допомогою програм-архіваторів. Найпростіший спосіб - просто запакувати потрібні дані в архів, використовуючи максимальний режим стиснення. На жаль, файли деяких типів погано піддаються стисненню. Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, розділіть файл на декілька елементів.
2
Якщо вам необхідно розділити групу файлів, скопіюйте їх в окрему папку. Це позбавить вас від необхідності обробляти кожен файл окремо. Встановіть програму 7-zip, завантаживши її з офіційного сайту розробників.
3
Клацніть правою кнопкою миші по каталогу, в якому розташовані файли для архівації. Наведіть курсор на поле 7-zip і виберіть пункт «Додати до архіву». Введіть назву майбутнього архіву в перше поле.
4
Виберіть рівень стиснення файлів. При розбитті папки на елементи можна застосовувати технологію «Без стиснення». Знайдіть поле «Розбити на томи». Самостійно задайте максимальний розмір кожного елемента. Його вибір залежить від мети поділу файлів на фрагменти. Врахуйте, розмір задається в байтах, тобто для установки максимального розміру в 50 Мбайт вам необхідно ввести число 50000.
5
Після підготовки параметрів натисніть кнопку Ok. Зачекайте, поки буде створено необхідну кількість архівів. Щоб з'єднати всі частини в єдине ціле скористайтеся тією ж самою програмою.
6
Клацніть правою кнопкою миші по першому фрагменту архіву. Перейдіть в підменю 7-zip і виберіть пункт «Витягнути файли ». У новому вікні вкажіть каталог, в який буде розпакований даний архів. Натисніть кнопку Ok.
7
Варто відзначити, що працювати з файлами можна без попереднього вилучення. Для цього перейдіть до вмісту першого елемента і відкрийте потрібний файл. Програма автоматично з'єднає потрібні фрагменти і надасть вам доступ до вибраної інформації.