Як переглядати відео на ipod.

Цифровий плеєр Apple iPod - пристрій мультимедійне. З його допомогою ви можете не тільки слухати музичні композиції, але і зберігати фото і використовувати різні додатки. На iPod також можна переглядати відео.
Вам знадобиться
  • - програма iTunes, встановлена на комп'ютері;
  • - USB-кабель;
  • - програма-конвертер.
Інструкція
1
Перетворіть відео, яке ви хочете завантажити в плеєр, в формат .mp4. Для цього використовуйте програму-конвертер, наприклад, Xilisoft Converter Ultimate. Запустіть програму. У верхньому меню виберіть «Файл» (File)? «Додати файл (и)» (Add file (s)). Виберіть необхідне відео і двічі клацніть по ньому.
2
У рядку «Профіль» (Profile) виберіть тип файлу. В поле «Призначення» (Destinations) виберіть папку, куди на комп'ютер буде збережено сконвертування відео. Натисніть на відеофайл зі списку в програмі., Потім натисніть Ctrl + F5 і дочекайтеся конвертації ролика.
3
Підключіть iPod за допомогою USB-кабелю в комп'ютеру. У вікні, iTunes клікніть на пункт «Відео» (Films) в лівому меню в розділі «Пристрої» (Devices). Перетягніть перетворене відео з папки в розділ. Нагорі, в рядку стану, буде відображатися процес перекачування відео.
4
Зніміть з iPod блокування, якщо вона є. Відкрийте додаток «Відео». Воно виглядає як синьо-блакитний квадрат з кіно-хлопавкою нагорі іконки. У списку знайдіть закачана відео. Торкніться пальцем відео. Розгорніть плеєр в альбомну орієнтацію, додайте звук. Відео почне відтворюватись. Щоб активувати інструменти, торкніться екрана. Щоб розтринькати відео, перетягніть повзунок на шкалі часу.
5
Щоб переглядати відео з інтернету, відкрийте вбудований браузер (Safari). Введіть в адресний рядок адресу сайту з відеороликами. Знайдіть необхідний вам або скористайтеся пошуком на сайті.
6
Торкніться пальцем картинки попереднього перегляду ролика. В цьому ж вікні відкриється відео. Торкніться пальцем кнопки програвання - трикутник на боку. Відео почне відтворюватись.
Зверніть увагу
Скачивать з інтернету програму Xilisoft Converter Ultimate бажано «крякнута», інакше перетворюються тільки перші три хвилини відео.Еслі при завантаженні відео на плеєр він видає помилку, видаліть файл з iTunes і повторіть спробу сконвертировать ще раз потрібне відео на ПК. Потім знову завантажте ролик в плеєр і увімкніть його.