Як позбутися глистів у котів.

Паразити можуть з'явитися у котів в ході поїдання гризунів, сирої риби, при ковтанні мух. Глистове захворювання, залишене без лікування, перейде в хронічну форму і приведе організм тварини до повного виснаження.
Інструкція
1
Проводите дорослому тварині регулярну дегельмінтизацію, як мінімум двічі на рік. Не забувайте, що проганяти глистів також слід перед будь щепленням, але не раніше, ніж за 10 - 14 днів до неї. В іншому випадку ваш вихованець може отримати серйозні ускладнення.
2
Перш ніж приступати до вигнання глистів, переконайтеся, що у кота або в приміщенні немає бліх, які є переносниками деяких видів гельмінтів. Якщо у вас вдома живе більш однієї тварини, то давайте глистогінний препарат всім вихованцям одночасно.
3
Зараз існує безліч лікарських засобів, спрямованих на усунення гельмінтів, серед них Дірофен, Фебтал, Дронтал, панакур, Цістал - Кет. Купуйте препарати для лікування своїх вихованців тільки в спеціалізованих зоомагазинах, уникаючи намети і ринки, де, швидше за все, вам продадуть підробку.
4
Зверніться за допомогою до компетентного фахівця, який допоможе правильно підібрати курс лікування для тваринного і підкаже, як допомогти йому відновитися. Проганяючи глистів за допомогою лікарських препаратів, виконуйте правила, зазначені в інструкції і не перевищуйте зазначеного дозування.
5
Щоб дати коту ліки, загорніть його в рушник, так як він, швидше за все, стане протестувати проти цієї процедури. Не намагайтеся дати ліки за допомогою ложки, краще візьміть шприц без голки. Так ви зможете відміряти точну дозу ліків і потроху ввести його своєму вихованцеві.
6
Ніжно розмовляючи з котом, простягніть руку над його головою і розмістіть вказівний і великий пальці позаду іклів. Надавите в цих місцях і тварина відкриє рот. Введіть кінчик шприца в кут рота і введіть ліки. Дайте коту закрити рот. Поверніть його ніс до стелі і погладьте в області горла, щоб він проковтнув ліки.
7
Практика показує, що одноразової дачі препарату недостатньо. Справа в тому, що Антигельмінтики знищують тільки дорослих паразитів, а їх яйця, будучи стійкими, після проведення дегельмінтизації залишаються в організмі. Тому при встановленому факті глистной інвазії необхідно проводити дворазову обробку з інтервалом в 10 днів. Саме до цього моменту з яєць з'являються статевонезрілі особини, нездатні ще до відкладання власних яєць.
8
Давши препарат, помістіть вихованця в обмежений приміщення і залиште його там на термін до трьох діб. Так ви зможете зібрати і знищити виведених паразитів і не допустите їх розповсюдження по навколишньої території.