Як розшифрувати рядок.

Разом з поширенням персональних комп'ютерів розширюється і коло людей, стурбованих збереженням таємниці приватної інформації. Мова може йти як про свою персональну інформації, так і про інформацію інших людей, що довіряють відомості про себе, наприклад, інтернет-сервісів. Тому з кодуванням і розкодуванням текстів все частіше доводиться мати справу людям, дуже далеким від професії Джеймса Бонда.
Інструкція
1
Якщо рядок зашифрована з використанням функції мови PHP base64_encode, то для розкодування використовуйте функцію base64_decode. Саме ця пара вбудованих функцій застосовується найчастіше для збереження та звіряння паролів та інших приватних даних у веб-програмуванні. Щоб розшифрувати текст вам не обов'язково вміти програмувати і мати можливість запускати php-скрипти, скористайтеся будь-яким онлайн-сервісом, призначеним для цієї мети. Наприклад, введіть зашифровану рядок в текстове поле на сторінці http://tools4noobs.com/online_php_functions/base64_decode і натисніть кнопку з написом Base 64 decode, розміщену під ним. Розшифровка з'явиться відразу ж, без відправки даних на сервер.
2
До закодованої невідомим способом рядку можна спробувати застосувати якусь із спеціалізованих програм-декодувальнику. Найвідомішим додатком цього типу серед російськомовних користувачів комп'ютерів продовжує залишатися проста і безкоштовна програма «Штірліц». Її без зусиль можна знайти і скачати в мережі, а установки цей декодировщик не вимагає - програму можна запускати подвійним клацанням одразу після збереження в комп'ютер. «Штірліц» намагатиметься розкодувати введений вами текст з використанням найбільш поширених алгоритмів шифрування - base64, binhex, uuencode, xxencode, BtoA.
3
Іноді текст зовсім не потребує дешифрации, навіть якщо виглядає нечитабельним набором символів. Можливо, він просто був набраний з використанням іншої таблиці кодування символів. Щоб привести відображення такого тексту до нормального вигляду достатньо змінити кодування сторінки - така функція є в будь-якому сучасній браузері або поштовій програмі. Вміє це робити і описана в попередньому кроці програма «Штірліц».