Як робити нарощування нігтів акрилом.

Немає меж в сучасному мистецтві манікюру, існує величезна кількість способів і методик нарощування нігтів . Штучний матеріал дозволяє візуально виправити злам і структуру нігтьової пластини, при цьому неважливо, в якому стані перебували ваші природні нігті. Акрил є одним з найпопулярніших матеріалів, використовуваних для нарощування міцних і пружних нігтів .
Вам знадобиться
 • - скляна ємність;
 • - рожевий акрил;
 • - білий акрил;
 • - праймер;
 • - пилочка грубозерниста;
 • - пилка з дрібним зерном;
 • - апельсинова паличка;
 • - щітка;
 • - форми;
 • - ліквід;
 • - пензлик.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до нарощування акрилових нігтів , підготуйте їх: вимийте ретельно руки з милом і продезінфікуйте кожну нігтьову пластину спеціальним спреєм (або антисептичним гелем). При необхідності зробіть сухий манікюр. Нанесіть розм'якшує склад (на основі фруктових кислот) на кутикулу і через деякий час відсуньте її з допомогою палички.
2
Підпиляєте нігті, працюючи пилою в одному напрямку. Використовуючи пилку з крупним зерном, зніміть верхнє покриття нігтів акуратними і легкими рухами, намагайтеся не пошкодити кутикулу. Видаліть утворилася після обробки пил спеціальною щіткою.
3
Нанесіть тонкий шар праймера на нігтьові пластини, намагайтеся не потрапляти при цьому на шкіру. Після того як рідина підсохла, змастіть ще раз всі нігті праймером. Візьміть форму і встановіть її на фалангу пальця таким чином, щоб вона була розташована під куточками нігтя, не залишаючи зазорів. Акуратно з'єднайте кінці форми, вона повинна прийняти природний і правильний вигин.
4
Налийте в скляну ємність ліквід, змочіть пензель і ретельно відіжміть, вона повинна залишитися практично сухий. Візьміть пензликом невелику кульку білого акрилу, нанесіть на форму і легким натисканням розподіліть по всій її поверхні. Змочіть пензлик в ліквід і сформуйте лінію посмішки. Зверніть увагу на той факт, що акрил повільно полімеризується. Вирівняйте кінець майбутнього нігтя і бічні сторони.
5
Сформуйте кульку з рожевого акрилу і нанесіть його пензликом на природний ніготь. Білий і рожевий верстви повинні злегка перетинатися. Вирівняйте поверхню нігтя легкими дотиками пензля. Змочіть її в ліквід і накладіть другий кульку акрилу на область кутикули (залишайте приблизно один міліметр від краю кутикули), вирівняйте поверхню і бічні сторони.
6
Знову змочіть пензель в ліквід і нанесіть третій кулька пудри на стресову область нігтя (з'єднання білого і рожевого шару) для міцності, поверхня повинна залишатися злегка вологою. Дочекайтеся повного висихання акрилу і зніміть форми. Грубозернистою пилянням приступите до вирівнювання нігтя, нахиляйте пилочку під кутом, намагайтеся не зачіпати шкіру. Зашліфуйте поверхню акрилового нігтя дрібнозернистою пилкою.
7
Залишилося нанести на нігті фінішний шар прозорого лаку, висушити, змастити область кутикули спеціальним маслом і розподілити по довжині нігтя.