Як позбутися від чорної мушки. Як вилічіла мушки під очима самостійно.

Чорні мушки , або плаваючі точки, можуть бути початковою стадією деструкції скловидного тіла, яке розташоване між сітківкою і кришталиком. При прояві перших симптомів необхідно звернутися до офтальмолога для медичного обстеження.
Інструкція
1
Помутніння волокон проявляється відчуттям літаючих мушок або плаваючих точок перед очима. Захворювання розвивається після 40 років, але може бути діагностовано і в більш молодому віці. Це може бути пов'язано з наявністю таких хвороб, як вегето-судинна дистонія, діабет, остеохондроз шийного відділу хребта, але нерідко виявляється при травмах ока, носа, голови, при дистрофії сітківки, інфекції, надмірних навантаженнях на очі. Деструкцію скловидного тіла викликає вплив на організм токсичних речовин, радіації.
2
В якості діагностики використовується УЗД, обстеження очного дна. На підставі результатів дослідження лікар-офтальмолог призначить необхідне лікування.
3
Якщо деструкція скловидного тіла викликана іншими захворюваннями, вам призначать лікування основного захворювання. Наприклад, при цукровому діабеті досить привести вміст глюкози в крові в норму і літаючі чорні мушки перед очима перестануть вас турбувати. Те ж відноситься і до гіпертензії. Високий кров'яний тиск викликає стиснення судин в сітківці, що в свою чергу призводить до підвищеного тиску на склоподібне тіло. В результаті ви відчуваєте неприємні симптоми у вигляді мушок або точок перед очима. Медичні препарати для стабілізації тиску допоможуть повністю вирішити дану проблему.
4
Спеціалізованих медичних препаратів для лікування деструкції скловидного тіла немає. Офтальмолог призначає очні краплі, що сприяють зволоженню, а також краплі з вітамінами. Біологічно активні добавки з високим вмістом вітамінів А і В підтримують здоров'я очей.
5
При діагностованому захворюванні вас поставлять на облік і проводитимуть численні моніторингові обстеження. Якщо ви почнете стрімко втрачати зір або чорні мушки перед очима будуть заважати вам повноцінно жити, лікар може призначити вітректомію. Це складна операція, при якій склоподібне тіло повністю замінюється розчином BSS.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OooylXgZg48