Як змінювати колір очей в Adobe Photoshop CS3. Як міняти колір очей у фотошопі.

Великі можливості для експериментування із зовнішністю надають графічні редактори. Наприклад, в програмі Photoshop можна не тільки приміряти нову зачіску і прибрати дефекти шкіри, але і вибрати будь колір очей, навіть самий фантастичний.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop;
  • - фото людини.
Інструкція
1
Завантажте програму Photoshop. Відкрийте потрібну фотографію: File - Open. Виділіть очей а, використовуючи спеціальні інструменти. Наприклад, добре підійде інструмент «Овальний виділення" (Elliptical Marquee). Ви також можете використовувати «Лассо» (Lasso). Спочатку виділіть один очей, а потім, утримуючи клавішу Shift, в режимі складання той же зробіть з другим.
2
Коли змінюють колір або інші параметри (насиченість, яскравість) всередині виділеної області, вона згодом може значно контрастувати з навколишніми ділянками фотографії. Щоб це не впадало в очей а, зробіть растушевку кордонів очей. Натисніть "Виділення" (Select) - «Модифікація» (Modify) - «Растушевка» (Feather). Відкриється віконце, в якому потрібно встановити радіус, бажано в межах одного пікселя.
3
Використовуйте коригувальний шар: «Шари» (Layers) - «Створити коригуючий шар» (New adjustment layer) - «Колірний фон/Насиченість» (Hue/Saturation). Його також можна створити, натиснувши на чорно-білий кружок в нижній частині палітри шарів. Відкриється вікно "Корекція".
4
Виставте потрібний вам колір на бігунка в поле «Тон». За бажанням збільште або зменшіть яскравість і насиченість, але не сильно, щоб фото виглядало природно. Якщо ви поставите галочку поруч з опцією «Тонування», зміна колір а буде більш чітким і конкретним.
5
Є другий варіант зміни колір а очей. Створіть дублікат шару. Збільште масштаб перегляду. Виділіть очей а за допомогою овального виділення або за допомогою інструменту "Ласо". Перенесіть виділену область очей на новий шар - «Шар копіюванням» (Layer via copy).
6
Виділіть очей а «Чарівної паличкою» з великим допуском, потім пензлем зафарбуйте в бажаний колір . Виберіть режим накладання для цього шару, наприклад, «М'яке світло». Відрегу- ступінь прозорості. Зніміть виділення і злийте шари.