Як включити холодильник.

При установці і первинному включенні побутового холодильника необхідне дотримання правил, які допоможуть запобігти порушенням електричної безпеки і нормальної роботи цього приладу. Перед включенням холодильника вивчіть інструкцію, переконайтеся, що електропроводка не має ознак пошкодження, і усуньте їх у разі виявлення.
Інструкція
1
Переконайтеся, що робоча напруга холодильника відповідає тому, яке забезпечує ваша домашня електропроводка. Значення робочої напруги зазначено в інструкції з експлуатації холодильника і на табличці, прикріпленій до його задній стінці.
2
Врахуйте, що імпортні холодильники більш чутливі до стрибків напруги, які властиві російським електромереж. При коливаннях від 180 до 250 В виробники не можуть гарантувати нормальну роботу приладу. Придбайте блок живлення, якщо ви не впевнені у стабільному напрузі вашої домашньої електричної мережі.
3
Перед включенням холодильника в розетку повністю звільніть його від заводської транспортного впакування, видаліть транспортувальні упори і замініть їх на експлуатаційні відповідно до інструкції.
4
Після установки холодильника проконтролюйте положення мережевого шнура. Перевірте, щоб він не потрапив під ніжку холодильника , що може призвести до порушення ізоляційної оболонки, короткого замикання, удару струмом або пожежі в квартирі.
5
Конструкція сучасних холодильників не перешкоджає включенню в мережу відразу після транспортування і установки. Але врахуйте, що при перевезенні приладу в умовах знижених або занадто високих температур, значення яких значно відрізняються від кімнатних, на конструктивних елементах холодильника може утворитися конденсат. Щоб уникнути пошкодження струмом, відкрийте дверцята холодильника і дайте йому постояти в приміщенні години 3-4 години.
6
Протріть всі внутрішні конструкції холодильної та морозильної камер, витріть їх насухо і висушіть пластмасові поверхні, відкривши дверцята. Встановіть всі полки, які входять в комплект холодильника . Виставте регулятори в середнє положення, якщо інше не зазначено в керівництві з експлуатації, мережною розеткою. Дайте приладу охолонути і тільки після цього закладайте в нього продукти.