Як внести на рахунок внесок у статутний капітал.

Кожна регистрируемая фірма зобов'язана мати статутний капітал , який може бути внесений майном або грошима. При виборі другого варіанту до реєстрації необхідно внести не менше половини статутного капітал а через накопичувальний рахунок в банку. Без цього податкова інспекція може відмовити вам у реєстрації.
Вам знадобиться
  • - рішення засновника про створення фірми або протокол загальних зборів;
  • - статут фірми;
  • - установчий договір;
  • - список засновників;
  • - паспорта засновників;
  • - заява за формою банку про відкриття накопичувального рахунку фірми;
  • - готівкові для внесення на накопичувальний рахунок.
Інструкція
1
Виберіть банк, в якому згодом відкриєте ра рахунок ний рахунок свого підприємства. До числа визначальних критеріїв відносяться тарифи на ведення та обслуговування рахунок а, безготівкові перекази, використання Банк-клієнта, територіальна близькість відділення банку до офісу, рівень сервісу в банку і ряд інших.
2
Пропишіть в статуті фірми і рішенні або протоколі загальних зборів засновників про її створення, що статутний капітал вноситься грошима. Вкажіть в цих документах загальний розмір статутного капітал а. Якщо засновників декілька, відобразіть в статуті та установчому договорі частку кожного в статутному капітал е в процентах.
3
Підготуйте комплект установчих документів фірми: одноосібне рішення єдиного засновника і статут підприємства, якщо засновник один. Якщо два і більше, крім статуту будуть потрібні протокол загальних зборів з рішенням про створення фірми, установчий договір і список засновників.
4
Заповніть заяву за формою банку про відкриття накопичувального рахунок а. Бланк можна скачати на сайті обраного кредитного установи або отримати в його найближчому відділенні, а заповнити вдома, в офісі або прямо в банку.
5
Передайте операционисту банку повний комплект документів, при необхідності донесіть додаткові папери або внесіть виправлення в існуючі.
6
Внесіть в касу банку статутний капітал або його частину. Якщо засновників більше одного, вносити свою частку статутного капітал а повинен кожен від власного імені.
7
Отримайте у операціоніста банку довідку, що накопичувальний рахунок відкритий і статутної капітал на нього внесений, і включіть її в комплект документів на реєстрацію майбутньої фірми в податковій інспекції.
Зверніть увагу
Якщо ви внесли на накопичувальний рахунок не весь статутний капітал, не забудьте покласти на нього відсутню суму до закінчення першого року існування фірми.Справка з банку про відкриття накопичувального рахунку і внесення статутного капіталу не відноситься до числа обов'язкових документів, що подаються в податкову при реєстрації фірми, але краще нехай вона буде.
Корисна порада
Внести статутний капітал майбутньої фірми ви можете також майном. Це вимагає більше документів, але в більшості випадків менше витрат, як фінансових, так і тимчасових.