Як в Adobe Audition зберегти.

Продукти від Adobe займають унікальну позицію на ринку: надаючи найширший інструментарій і можливості, що задовольняють професіоналів, вони зберігають дружній інтерфейс і стають популярними серед любителів. Відмінний тому приклад - Adobe Audition. Втім, існують і підводні камені: найочевидніші і прості функції можуть губитися серед складних налаштувань.
Інструкція
1
Оберіть вкладку Edit. Це дозволить вам перейти до редагування вибраного конкретного звукового файлу, одного з треків, які беруть участь у зведенні (наприклад, тільки інструментал або тільки акапелла). Клацніть по вкладці File: ви побачите кілька варіантів збереження. Save зберігає зміни в тому файлі, який ви редагуєте. Save Copy As зберігає файл незмінним, а змінену копію зберігає за потрібною адресою. Save Selection дозволяє зберегти тільки обраний фрагмент, а Save all Session - всі треки, підключені в даному проекту.
2
Перейдіть до вкладці Multitrack, щоб побачити монтажний стіл цілком. З даної вкладки можна вибрати лише команду Save Session: це збереже проект .ses (саме монтажний стіл), але не пісню. Відкрити даний файл ви зможете лише за допомогою Adobe Audition і тільки при наявності всіх файлів проекту (вони зберігаються в окремій робочій папці).
3
Після відомості користувачеві потрібно натиснути File -> Export -> Audio Mix Down або «гаряче» сполучення клавіш Ctrl + Shift + Alt + M. Це експортує весь монтажний стіл в єдиний файл, редагування перейде у вкладку Edit, описану в першому пункті.
4
Визначте установки експорту. Ви можете вибрати директорію (для цього в поле збереження вбудований провідник), назва файлу (другий рядок знизу) і формат (сама нижня рядок). Намагайтеся не зберігати файл відразу в .mp3, тому це формат з високим стисненням і, як наслідок, низькою якістю. Найбільш об'ємний формат, який зберігає якісний звук - wav, тому бажано мати хоча б одну «вихідну» копію саме даного розширення. Праворуч ви можете визначити додаткові налаштування аудіофайлу, як то - джерело збереження, кількість каналів, глибину і частоту. Недосвідченим користувачам рекомендується не вносити жодних змін.