Як включити dhcp на мережевому адаптері. Dhcp не включений на мережевому адаптері.

Для того щоб комп'ютери могли обмінюватися між собою інформацією, необхідно фізично об'єднати їх в мережу за допомогою дроту або бездротового підключення. Потім кожному комп'ютеру призначається унікальну адресу в межах мережі. Це можна зробити вручну на кожному ПК або запустити на одному з них службу DHCP і роздавати адреси централізовано.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності DHCP сервера в мережі. Зайдіть в панель адміністратора роутера, перейдіть на вкладку налаштувань мережі і поставте галочку напроти пункту «Автоматично призначати IP адреси пристроям мережі». Можливі інші назви цього пункту, більш точну інформацію можна знайти в довідковій системі. Додатково можна задати діапазони видаваних адрес, а також час оренди - термін, на який клієнту видається IP адресу. Якщо підключення до інтернету здійснюється через мережу без роутера, уточнюйте порядок налаштування DHCP у провайдера інтернету.
2
Переконайтеся в тому, що служба DHCP-client запущена на комп'ютері. Для цього зайдіть в панель управління, запустіть меню «Адміністрування». Виберіть пункт «Служби». У списку знайдіть DHCP-клієнт. Налаштуйте автоматичний запуск служби, а потім запустіть її вручну. Для цього можуть знадобитися права адміністратора. Після перезавантаження комп'ютера переконайтеся в тому, що служба все ще запущена.
3
Щоб включити DHCP на мережевому адаптері, зайдіть в мережеві підключення. У цій папці може знаходитися декілька значків мережних підключень. Виберіть потрібне, клацніть правою кнопкою, у випадаючому меню натисніть «Властивості». Виберете в списку протокол TCP/IP. Натисніть кнопку «Властивості», виберіть пункти «Отримувати IP-адресу автоматично» і «Отримувати DNS-адресу автоматично». Натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК». Якщо сервер налаштований правильно, через кілька секунд комп'ютер отримає IP-адресу. Переконатися в цьому можна на вкладці «Стан» мережевого підключення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=reautJ_kVvs
DHCP - це протокол настройки вузла, який автоматично призначає IP-адреси комп'ютерами і дозволяє уникнути дублювання призначених адрес. Процедура включення/відключення DHCP може бути виконана стандартними інструментами операційної системи Windows і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для створення завдання включення і виключення примусового застосування DHCP від імені адміністратора за допомогою планувальника завдань.
2
Перейдіть в пункт «Стандартні» і розкрийте посилання «Службові».
3
Оберіть «Планувальник завдань» та натисніть кнопку «Створити завдання».
4
Вкажіть ім'я нового завдання і застосуйте прапорець на полі «Виконувати з найвищими правами».
5
Перейдіть на вкладку «Дія» та натисніть кнопку «Створити».
6
Натисніть кнопку «Обзор» в діалоговому вікні та вкажіть шлях до обраної службі DHCP.
7
Натисніть кнопку OK для виконання команди і повторіть натискання кнопки OK для підтвердження застосування обраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання операції включення або виключення примусового застосування протоколу DHCP для клієнтів.
9
Введіть значення napclcfg.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди відкриття консолі кофигурации клієнта NAP.
10
Натисніть кнопку «Клієнти примусової захисту» і викличте контекстне меню параметра «Клієнт примусової захисту DHCP» кліком правої кнопки миші.
11
Оберіть команду «Включити» або «Відключити».
12
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для використання альтернативного методу включення/виключення DHCP.
13
Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть пункт «Командний рядок».
14
Введіть значення netsh nap client set enforcement ID = 79617 ADMIN="Enable" і натисніть клавішу Enter для включення примусового застосування DHCP.
15
Введіть значення netsh nap client set enforcement ID = 79617 ADMIN="Disable" і натисніть клавішу Enter для відключення примусового застосування DHCP.