Як на ipad закачати фото.

Функціонал популярного інтернет-планшета iPad гідний самих утішних відгуків. Широкі можливості мультимедійних додатків просто вражають. Перегляд фотографій на пристрої доставить глядачеві масу задоволень.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows;
  • - iPad;
  • - USB-кабель з'єднує iPad з ПК.
Інструкція
1
Підготуйте фотографії для експорту з ПК на iPad. Визначте всі зображення, які ви плануєте перенести на планшетний комп'ютер. Створіть на персональному комп'ютері директорію і скопіюйте в неї папки з вибраними фотографіями.
2
Підключіть до персонального комп'ютера iPad, використовуючи USB-з'єднання. Запустіть на планшетному комп'ютері програму iTunes, за допомогою якої здійснюється управління мультимедійним контентом.
3
Активуйте вкладку «Фотографії», що відноситься до вашого пристрою. Перейдіть до директорії із зображеннями, приготованими для експорту в iPad. Виберіть і відзначте галочками папки і окремі фотографії, які ви вирішили завантажити в планшетний комп'ютер. Якщо ви хочете перенести на iPad директорію цілком, позначте всі її елементи.
4
Натисніть на кнопку «Застосувати» і скопіюйте всі вибрані знімки з вашого персонального комп'ютера на iPad. Якщо буде потрібно завантажити на планшетний комп'ютер додаткові фотографії і зображення, ви можете в будь-який момент додати необхідні файли, використовуючи такий самий спосіб.
5
Позбавтеся від непотрібних зображень і звільніть на планшетному комп'ютері простір для нових фотографій . З'єднайте iPad з комп'ютером, використовуючи USB-кабель, і запустіть програму iTunes. Відкрийте вкладку фотографій , виділіть галочками непотрібні папки або окремі знімки і клацніть по пункту «Видалити».
6
Використовуйте будь-який файловий менеджер або програму «Провідник», що входить у стандартний набір операційної системи Windows, і видаліть з iPad скріншоти, які з'явилися в додатку «Фотографії». Активуйте програму «Фото» та натисніть на кнопку в правому верхньому куті вікна. Виділіть непотрібні фотографії та скріншоти, зроблені самим пристроєм, і виберіть пункт «Видалити».
Зверніть увагу
При копіюванні фотографій в планшетний комп'ютер за допомогою програми iTunes розмір зображення підганяється під екран пристрою. При цьому оригінальний знімок не зберігається.
Корисна порада
Контролювати кількість місця в iPad, яке займають фотографії, можна за допомогою інтерфейсу програми iTunes.