Як зробити кольоровий дим. Як зробити димову шашку з кольоровим димом.

Димові шашки цікавили багатьох хлопців і зовсім ще молодих хлопчаків ще за часів Радянського Союзу. Шашки і зараз не втратили своєї актуальності. До речі, димовими шашками користуються не тільки молоді хулігани для своїх пустощів, а й військові, а також співробітники поліції і багато інших людей. Таким серйозним хлопцям потрібні не прості шашки, а «кольорові».
Інструкція
1
Перш ніж приступити до процесу виготовлення димових шашок з кольоровим димом, визначитеся з тим, скільки шашок потрібно. Наприклад, для семи або восьми шашок, рівних за габаритами сірниковій коробці, вам знадобляться 60 гр. калієвої селітри, 40 гр. цукру, а також неповна чайна ложка харчової соди.
2
Димову шашку почніть робити з засипання калієвої селітри і цукру в бляшану баночку або алюмінієву каструлю, після чого поставте їх на слабкий вогонь електроплити. Доведіть дану масу до кипіння, безперервно її помішуючи. Вона спочатку почне плавитися, а потім буде кипіти. Дуже важливо помішувати масу постійно, щоб уникнути її пригорання. Повчитися склад повинен прийняти коричневе забарвлення.
3
Тепер додайте в приготовлену масу трохи соди, яка призведе до негайного вспениванию. Заважайте ретельно, а то маса може і «втекти».
4
Тепер найцікавіше: для фарбування диму додайте до складу три ложечки органічного барвника під назвою «хна». Колір диму в цьому випадку буде помаранчевим. Ви можете поекспериментувати з марганцівкою або харчовими барвниками.
5
Після того, як маса остаточно перемішається, їй потрібно ще постояти до повного охолодження. Як тільки маса охолоне до теплого стану, надіньте гумові рукавички, візьміть масу і напхали її в заготовлену заздалегідь циліндричну коробочку для фотоплівки або порожні сірникові коробки. Дивіться за тим, щоб маса була натолкать щільно і без пустот. Поки суміш ще не встигла застигнути, вставте в неї олівець, щоб сформувати отвори для гніту.
6
Коли маса висохне, вставте в неї гніт і зафіксуйте його ватою. Далі щільно обмотайте контейнер вашої шашки скотчем або ізолентою з усіх боків, залишивши недоторканим лише отвір для гніту. Шашка з кольоровим димом готова. Це все.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UOcKO7xujRM