Як автоматично підключатися до інтернету.

Якщо після включення комп'ютера ви кожен раз вручну підключаєтеся до інтернету , має сенс автоматизувати процес. Це можна зробити, використовуючи вбудовані засоби вашої програми для входу в інтернет і системи Windows.
Інструкція
1
Знайдіть на робочому столі значок підключення до інтернету . Двічі клацніть по іконці з'єднання, щоб відкрити вікно для введення пароля і логіна. Якщо вам потрібно щоразу вносити ім'я користувача або пароль, введіть їх і поставте галочку навпроти напису «Зберегти ім'я користувача». Якщо вони вже збережені, просто натисніть кнопку «Властивості», щоб відкрити діалог налаштувань.
2
Виберіть закладку «Параметри», для чого натисніть лівою кнопкою на потрібному заголовку. Ви побачите два розділи налаштувань. Приберіть галочки з пунктів «Відображати хід підключення» і «Запитувати ім'я користувача» - вони знаходяться у верхній частині вікна. Перевірте, щоб навпроти напису «Перезвонить при розриві зв'язку» була проставлена галочка. Потім натисніть кнопку ОК у нижній частині вікна. Так ви збережете зроблені зміни в налаштуваннях. Тепер підключення буде проходити набагато швидше і зручніше, тому що система перестане запитувати будь-які дії з вашого боку.
3
Потім потрібно додати ярлик налаштованого підключення в список автоматичного завантаження Windows. Натисніть кнопку «Пуск» лівою клавішею миші. Наведіть вказівник на розділ «Усі програми» або «Програми» залежно від вашої версії системи. Знайдіть папку з назвою «Автозавантаження» або Startup - для цього перегляньте весь список встановлених програм.
4
Перемістіть ярлик підключення до інтернету в папку «Автозавантаження». Натисніть лівою кнопкою миші на ярлику програми, яку ви попередньо налаштували, і, не відпускаючи клавішу мишки, наведіть вказівник спочатку на кнопку «Пуск», а потім на папку автозавантаження. У підсумку серед інших програм у цій папці повинен з'явитися ваш ярлик. Перезавантажте комп'ютер, щоб перевірити працездатність автоматичного підключення. Тепер при кожному запуску система буде самостійно встановлювати зв'язок з інтернетом.
Корисна порада
Якщо ви «запускаєте» інтернет просто натисканням на іконку браузера, то з цієї інструкції застосуєте тільки крок 4.