Як в Windows збільшити гучність.

Існує універсальний спосіб збільшення гучності звуку в динаміках - використання активних колонок. У цьому випадку зміна рівня звуку можна здійснювати за допомогою регулятора на самій колонці, який управляє вбудованим в систему звуковідтворення підсилювачем потужності. Якщо ж цей спосіб недоступний або його можливості вже на межі, то можна спробувати відрегулювати гучність програмними засобами.
Інструкція
1
Стандартний спосіб зміни гучності звуку в колонках комп'ютера, передбачений в ОС Windows - використання повзунка в системному додатку «Регулятор гучності». Щоб ним скористатися знайдіть в області повідомлень панелі завдань - «в треї» - значок із зображенням динаміка і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. На екрані з'явиться невелике віконце з вертикальним повзунком - переміщайте його вгору, щоб збільшити рівень звуку в динаміках.
2
У Windows є можливість збільшувати рівень звуків, які відтворювалися різними програмами, окремо. Для цього треба відкрити «Мікшер гучності» - клацніть посилання «Мікшер» у нижній частині відкритого в попередньому кроці вікна програми «Регулятор гучності». Панель управління мікшером розділена на вертикальні блоки, в кожен з яких поміщений окремий повзунок для зміни рівня гучності. Регулятор в лівій секції відповідає за загальний рівень, наступний за ним керує гучність ю системних звуків, а всі інші ставляться до програм, запущеним в даний час і використовують комп'ютерні динаміки. Ви можете як збільшити гучність звуків потрібної програми, так і відключити непотрібні клацанням по іконі динаміка, вміщеній під кожним з повзунків.
3
Збільшити гучність можна і засобами самого додатка, звуки якого ви хочете прослухати через динаміки - більшість комп'ютерних програм, призначених для роботи з аудіопристроями, мають такі регулятори. Наприклад, в стандартному програвачі операційної системи Windows - Media Player - значок із зображенням динаміка з'являється, коли покажчик миші виявляється над вікном програми. Клацніть по трикутнику праворуч від цього значка, і програвач відобразить вже знайомий повзунок регулятора гучності. Збільшення рівня відтворення відповідає переміщення покажчика вправо.