Як завжди бути при грошах.

Питання, як завжди бути при грошах, особливо актуальний для тих, хто живе від зарплати до зарплати, а таких чимало. Найдивовижніше, що не завжди від рівня ваших доходів залежить, чи є у вашій кишені вільні кошти. Просто деякі люди примудряються без особливого утиску своїх бажань залишатися при грошах, навіть маючи відносно невисоку зарплату.
Інструкція
1
Відразу відмовтеся від використання різних змов чи психологічних тренінгів. Ці методи зовсім не гарантують бажаного результату, і ви тільки даремно витратите гроші. Приготуйте себе до того, що вам при дется навчитися самодисципліни та вмінню розумно витрачати зароблене.
2
Прикиньте необхідні витрати, які чекають вам від зарплати до зарплати. Це продукти харчування, побутова хімія, комунальні платежі, мобільний зв'язок. Включіть сюди ті суми, які ви можете витратити на розваги і поїздки у вихідні дні. Врахуйте деяку суму, яка може знадобитися вам при фарс-мажорних обставинах: заміна зламався водопровідного крана, незапланована поїздка на таксі, інші непередбачені витрати. Згадайте, у кого з ваших друзів або родичів день народження найближчим часом, і врахуйте ті гроші, які ви плануєте витратити на подарунок.
3
Отримавши зарплату, відкладіть ті суми, які ви запланували витратити на перераховані статті. Залишок залиште на карті, переведіть його на який-небудь накопичувальний рахунок типу «Мій сейф», на якому вам будуть щомісяця нараховуватися відсотки за вкладом, нехай і невеликі. Якщо такого рахунку немає, відкрийте його. Такі рахунки зараз є можливість відкрити майже в будь-якому банку. Так як відкладена сума збільшується щомісяця, з'являється відмінний стимул якомога рідше чіпати ці гроші.
4
Забороніть собі купувати те, що не входить у ваші плани. Продумайте, які продукти вам необхідно купити на тиждень і в неділю поїдьте в хороший супермаркет, де вибір великий, а ціни - оптові. В інші дні в магазин ви можете забігти, тільки щоб купити хліба і молока, які повинні бути свіжими.
5
Ті кошти, які лежать у вашій кишені, відкладені на непередбачені витрати, не витрачайте ні на що інше. В кінці місяця, якщо вони вам не при годилися, при з'єднайте їх до того залишку, який лежить на вашому рахунку. Найголовніше, протриматися в такому режимі кілька місяців. За цей час ви при викніте до суворого самоконтролю і зрозумієте, що накопичити гроші у вас цілком виходить, і вони не тільки завжди є на вашому рахунку, але і кількість їх постійно збільшується.