Як провести 1 квітня на роботі.

Перше квітня не є офіційним святом, а значить, і вихідним днем. Це означає, що відзначати його доведеться не тільки вдома, але і на роботі. Як же розіграти колег, не образивши, а розвеселивши їх?
Інструкція
1
Не відкладайте виконання доручень начальника на інші дні. Разу перше квітня - НЕ вихідний, зупинятися робота не повинна. Ні підготовка до розіграшів, ні вони самі не повинні надовго відволікати від трудової діяльності вас та оточуючих.
2
Утримати працівників від використання для розіграшів комп'ютерів і оргтехніки навряд чи вдасться. Але важливо зробити все можливе, щоб обладнання не виходило з ладу необоротно. Спробуйте, наприклад, цікаву жарт із використанням бездротової клавіатури. Вставте приймач в вільний USB-порт комп'ютера колеги, монітор якого проглядається з вашого робочого місця. Коли він відкриє текстовий редактор, наберіть фразу на кшталт «Привіт, я твій комп'ютер», а потім її тут же зітріть, щоб вона не залишилася в документі. Не перетворюйте жарт з смішний в жорстоку - кому з колег сподобається, якщо ви за допомогою бездротової клавіатури зітрете з документа, робота над яким велася кілька днів, весь текст. Не забудьте потім від'єднати приймач від порту.
3
Що залишилася після першого квітня розмальована стіна начальнику не сподобається. Але в століття високих технологій віртуальним може бути навіть графіті. За допомогою офісного проектора на стіну можна досить реалістично спроектувати не тільки написи і малюнки, а й навіть відбитки брудних черевиків, які зникнуть, як тільки свято закінчиться.
4
А які можливості відкриває перед жартівниками стільниковий телефон з функцією диктофона, особливо в поєднанні з програмами обробки звуку! За допомогою мобільника можна імітувати крик начальника, дзвінок стаціонарного телефону, шум принтера, сигнал про спрацювання антивіруса, звуки, що виникають при несправності специфічного обладнання. Головне - вчасно попередити колегу, що тривога помилкова, і над ним пожартували.
5
Якщо в робочому приміщенні є магнітола, на якій можна слухати касети або диски, а тим більше - звукові файли з флешки, можна змусити радіопередачу несподівано перерватися вдячністю колективу від особи начальника або навіть відомого актора. Можна, втім, послати повідомлення і на справжню радіостанцію (врахуйте, що його відправка може бути вельми дорогою). І тоді ведучий привітає когось із співробітників в прямому ефірі, наприклад, з народженням трійні.
6
Проведено перше квітня на роботі весело і позитивно, не опускаючись до плоских або образливих жартів, і тоді під вечір весь колектив вирушить по домівках у доброму гуморі - продовжувати відзначати День сміху з рідними та близькими.
Зверніть увагу
Жарти, небезпечні для людей і майна, неприпустимі.