Як замінити значки на робочому столі.

В мережі інтернет можна знайти багато цікавих колекцій іконок. Якщо ви вирішили скористатися ними і замінити значки на своєму робочому столі , вам необхідно знати, з якими компонентами працювати, щоб все пройшло вдало.
Інструкція
1
Якщо колекція нових іконок була запакована в файл RAR або ZIP, розпакуйте архів в ту директорію, де зберігатимуться нові значки . Згодом не міняйте розташування папки зі значками, інакше ваші настройки зіб'ються.
2
Переконайтеся, що розпаковані файли мають формат .ico. У тому випадку, якщо розширення у файлів інше, скористайтеся конвертером (Icon Converter, Icon to Any). Дані програми працюють за схожим принципом: в одне поле ви ставите файли в форматі графіки, у другому - отримуєте файли з розширенням .ico.
3
Перейдіть на робочий стіл і клікніть правою кнопкою миші по папці, значок якої хочете змінити. В контекстному меню виберіть пункт «Властивості», відкриється нове діалогове вікно. Зробіть активної вкладку «Налаштування» та натисніть на кнопку «Змінити значок» в групі «Значки папок». Для ярликів - вкладка «Ярлик» і кнопка «Змінити значок».
4
В додатковому вікні натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до папки, де зберігається ваша колекція іконок. Щоб вибрати відповідну іконку з наявного списку, краще включити режим «Ескіз сторінки» - так іконки будуть відображатися в повному розмірі. Знайшовши підходящий значок, клікніть по ньому лівою кнопкою миші і натисніть на кнопку «Відкрити». Застосуйте нові налаштування.
5
Значки для папок «Повна/порожня корзина», «Мій комп'ютер», «Мережеве оточення» та «Мій комп'ютер» змінюються по-іншому. Відкрийте компонент «Екран». Для цього виберіть «Панель управління» в меню «Пуск» і клацніть по значку «Екран» в категорії «Оформлення і теми». Або ж клацніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу і виберіть пункт «Властивості» у випадаючому меню.
6
Відкрийте вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У додатковому вікні перейдіть на вкладку «Загальні» і виділіть в групі «Значки робочого столу» мініатюру того елемента, іконку якого хочете поміняти. Натисніть на кнопку «Змінити значок», вкажіть шлях до нової іконці і застосуєте нові налаштування.