Як одягатися низьким дівчатам. Як одягатися якщо маленький зріст.

Часом низький зріст стає причиною виникнення комплексів. Однак соромитися його не варто, адже удаваний недолік невисока дівчина може перетворити на незаперечне достоїнство, якщо навчиться правильно одягатися.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу обтягує одязі, особливо якщо у вас гарна фігура. Мішкуваті кофти і широкі брюки надають невисокою дівчині невтішне схожість з кубом. Якщо ви носите плаття, вибирайте приталені моделі середньої довжини. Те ж стосується спідниць: вони не повинні закривати гомілки.
2
Приділяйте особливу увагу вибору відтінків одягу. Уникайте різкого контрасту між верхньою і нижньою частиною, адже він візуально розділить фігуру навпіл і підкреслить ваш невелике зростання. Перевагу слід віддавати предметів гардероба, відтінки яких гармонійно поєднуються.
3
Не надягайте плаття, блузи, кофти, спідниці з великими візерунками. Чим дрібніше буде орнамент, тим краще. Низьким дівчатам також варто уникати жабо, пишних комірів, великих гудзиків. Для візуального збільшення зростання найкраще підходять вертикальні смужки. При цьому зовсім не обов'язково вибирати смугасту тканину: своєрідним візерунком можуть служити блискавки, шви, розрізи і т.п. Горизонтальних ліній та одягу в клітку, навпаки, варто уникати.
4
Носіть довгі брюки, краї яких злегка закривають туфлі. Якщо ви віддаєте перевагу високій платформі або каблукам, такі брюки візуально зроблять вас вище. Рекомендується віддавати перевагу тільки моделям з високою посадкою: вони підкреслять вашу привабливість і візуально збільшать довжину ніг. Якщо ви любите носити пояса, використовуйте тільки тонкі. Брюки з широким поясом підкреслюють низький зріст.
5
Вибирайте верхній одяг середньої довжини. Пальто, шуби і пуховики в підлогу підкреслять ваш зріст і візуально ще навіть зменшать його. По можливості слід віддавати перевагу верхньому одязі, краї якої не опускаються нижче колін. Рекомендується також купувати легкі пальта довжиною трохи нижче середини стегна. Вони привернуть увагу до ваших струнких ніг.
Невисоким дівчатам , бажаючим виглядати вище, рекомендується ретельно комплектувати свій гардероб. Фігура людини сприймається в його оточенні, тому невелике зростання можна компенсувати дотриманням гармонійних пропорцій.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу коротких стрижок або гладким зачіскам, так як у невисоких дівчат голова виглядає непропорційно великий. Слід відмовитися від масивних капелюхів з широкими полями. Маленька капелюшок, щільно прилегла до голови, здатна візуально збільшити ріст.
2
Пишна, об'ємна, довгий одяг зробить дівчину візуально нижче, тому вибирайте сукні з прилеглим силуетом, трохи нижче коліна. Бажано, щоб лінія талії була зміщена вгору або вниз.
3
Підбирайте одяг з V-подібним вирізом, стоячими комірами - це візуально подовжить фігуру.
4
Блузки, майки, джемпера краще носити навипуск. Слідкуйте, щоб вони закінчувалися на 5-10 см нижче пояса.
5
Віддавайте перевагу рукавах 3/4, вони подовжують фігуру.
6
Ремінь краще носити вузький, він повинен підходити за кольором до верхньої частини одягу. Якщо ви володієте стрункими стегнами, то можна підібрати широкий ремінь, але носіть його нижче пояса на 3-7 см.
7
Сумки повинні бути невеликими. Колір сумки краще вибирати в тон взуття.
8
Шарф, намиста, сережки, ланцюжки, здатні візуально витягнути силует. Кулони підбирайте маленькі і довгасті. Великих сережок уникайте.
9
Вибирайте брюки і джинси максимально довгі, щоб вони закривали каблук і діставали до підлоги. При цьому буде зникати межа між каблуком і ногами. Штани повинні бути облягаючими і без одворотів. Вертикальні смужки малюнка тканини і декоративні шви створять ілюзію висоти.
10
Спідниці з розрізами ззаду чи збоку можуть візуально збільшити фігуру у висоту, наприклад, якщо це буде коротка спідниця, доповнена каблуками не вище 8 см.
11
Облягаюче плаття з високою талією типу «футляра», темних відтінків і вище коліна прикрасить невисоку дівчину. Довгі сукні, приблизно до третини гомілки, виконані з струмуючих тканин з вертикальними складками, урізноманітнюють гардероб.