Як отримати роздруківку дзвінків безкоштовно. билайн деталізація дзвінків.

Оператори стільникового зв'язку надають своїм абонентам послугу деталізації рахунки за запитом. Звернувшись до оператора, можна отримати роздруківку дзвінків, вироблених з даного номера телефону.
Інструкція
1
Замовте деталізацію рахунку на офіційному сайті оператора. Відкрийте браузер і перейдіть на потрібний сайт. Якщо ви ще не зареєстровані, пройдіть реєстрацію, слідуючи підказкам на сторінці. Увійдіть в свій особистий кабінет.
2
Якщо ви абонент компанії МТС, натисніть кнопку «Рахунок». Клікніть далі на підміню «Контроль витрат» та внизу клацніть на «Деталізація розмов». Заповніть поля, виберіть спосіб отримання деталізації «на електронну пошту». Через деякий час ви отримаєте лист на пошту.
3
Підключіть «Мобільну деталізацію» в мережі МТС. Наберіть на телефоні або команду * 111 * 551 #, або * 111 * 556 #. В обох випадках натисніть кнопку виклику. Крім цього ви можете відправити безкоштовне повідомлення з текстом 551 на номер 1771.
4
Якщо ви зареєстровані в компанії «Білайн», виберіть на сайті блок «Фінансова інформація». В цьому блоці клікніть на «Перегляд деталізації дзвінків». Оберіть період деталізації, формат файлу деталізації і завершите замовлення. Звіт з'явиться в розділі «Готові звіти» в блоці «Фінансова інформація».
5
Якщо ви користуєтеся послугами «Мегафон», на офіційному сайті натисніть пункт «Разова деталізація» в меню зліва. Оберіть період деталізації (період, що дорівнює одних діб, не тарифікується, на відміну від більш тривалого часу). Введіть адресу вашої електронної пошти та виберіть формат, в якому буде збережений файл деталізації. Натисніть кнопку «Замовити». Лист з роздрукуванням дзвінків прийде на електронну пошту.
6
Замовте «Експрес деталізацію» в «Мегафоні», набравши на телефоні * 113 # і натиснувши клавішу виклику. Або відправте на номер 5039 порожнє безкоштовне смс-повідомлення. У цих випадках деталізація прийде на ваш телефон у вигляді MMS-повідомлення. Також на номер 5039 ви можете відправити адресу своєї електронної пошти, куди надійде деталізація дзвінків.
7
Зверніться в офіс вашого оператора зв'язку для отримання роздруківки дзвінків з телефону. Пред'явіть співробітникові компанії паспорт для ідентифікації вас як власника телефону і договір, складений при укладенні послуг.