Як включити менеджер дисплея в ati адаптері. Як включити драйвера за допомогою менеджера дисплеїв на windows 7.

Менеджер дисплея в ATI адаптере потрібен для налаштування додаткових пристроїв виведення зображення. Наприклад, якщо у вас кілька моніторів або ви вирішили підключити до комп'ютера телевізор, - вам обов'язково знадобиться це меню. Менеджер дисплея є частиною стандартного центру управління драйвера відеокарти. Тому для вирішення проблеми достатньо заново встановити відеодрайвер.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програмне середовище Framework.NET. Це набір бібліотек від компанії Microsoft, необхідний для роботи програми настройки відеокарти ATI. Відкрийте браузер і перейдіть за посиланням http://www.microsoft.com/downloads/ru-ru/details.aspx?familyid=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992. Натисніть кнопку «Завантажити» і підтвердіть збереження файлу. Потім клацніть на викачаному завантажувачі два рази і погодьтеся на установку пакета Framework.NET. Після установки перезавантажте ваш комп'ютер.
2
Скачайте свіжу версію драйвера для вашої відеокарти. Ще раз відкрийте будь-який браузер і перейдіть на офіційну сторінку для завантаження файлу встановлення, а саме http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/downloads.aspx. Клацніть по посиланню, найбільш придатною для вашої операційної системи, якщо ви знаєте яка версія Windows у вас на комп'ютері. Якщо не знаєте, натисніть на посилання Download now, в цьому випадку краща версія файлу для вас буде визначена автоматично. Підтвердіть завантаження архіву.
3
Встановіть свіжу версію драйвера і контрольного центру ATI. Якщо у вас вже є стара версія або програма пошкоджена вірусом, то новий центр управління відеокартою все одно буде встановлений. Відповідайте на питання майстри, зазвичай для успішного завершення достатньо натискати кнопку «Далі» або Next. Обов'язково перезавантажте комп'ютер після закінчення установки.
4
Запустіть додаток Catalyst Control Center подвійним клацанням по іконі на робочому столі. Інший варіант - знайдіть в системній області біля годинника значок у вигляді маленької червоної крапки (або білої написи АТІ на червоному тлі) і клацніть два рази лівою кнопкою на цьому значку. Почекайте деякий час, Catalyst відкривається досить довго навіть на потужних комп'ютерах. Відкрийте розділ «Загальні завдання дисплея» або «Кілька дисплеїв EyeFinity». У цих категоріях Ви знайдете всі необхідні налаштування менеджера дисплея ati.